:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı kım ıspıyonladıysa Allah razı olsun belkı zorla evlendırı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: bend eonla bu saeyy evlenırım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

olu babası diyomuş bende serseriye verilcek kıs yokk.....:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla sersim inanmassın demi,n babam kendi elleriylee bana ikram etii olum

ordan kalkıp buraya kadar yorulmasınn diyeee....:yikildim::yikildim:

abı ne sanslısın haa :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: benım babamda karpuzu bana aldırır manavdan :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
TutkuM
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok teşekür edrim ya
çok güsel olmuş
yüreğine sağlık Smile
bişey değil canım söz verdim yaptım bir kaç tane daha varda onların biraz düselmesi lasım bugün senin için uğraştım canım
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olu babası diyomuş bende serseriye verilcek kıs yokk.....:yikildim::yikildim:

evlere senlık kısınız var bızımde ondagözumuz var almaya glıcez vallahı sansınız yok bıllahı ( vermeyın kacırrım ):yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
TutkuM
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnm yasdım bn şimdi bak görceksin çok sağol

çok hoş olmuss
bnde askıma yascam böle bitane Big GrinBig Grin
sende sağol canım yaa beğendiysen sevindimm Confusedmiley17:
Ara
aMyLee
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bişey değil canım söz verdim yaptım bir kaç tane daha varda onların biraz düselmesi lasım bugün senin için uğraştım canım

çok sağol yyaa yüreğine sağlık
bnde askıma yascam Smile
Ara
GCLRNFNS
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amylee gülüm nerdesin yawww

ablasıı çok kısmış sanaa oo şiir de meçhul kalkar bu limandan bir gemi diye yasmamışsınnn ondann....:hihi:hihi
Ara
aMyLee
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ablasıı çok kısmış sanaa oo şiir de meçhul kalkar bu limandan bir gemi diye yasmamışsınnn ondann....:hihi:hihi

:yikildim::yikildim:heehehe
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ablasıı çok kısmış sanaa oo şiir de meçhul kalkar bu limandan bir gemi diye yasmamışsınnn ondann....:hihi:hihi

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
TutkuM
onuda sonra yazarım ben biras toparlayım kendimide :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,379 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:11 PM