:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
TutkuM
ya yine saf dışı kaldım yaww önce ben slm verm yaaa :'(:'(:'(:'(:'(
Ara
*乃ム√u丂u*
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi osamn ben de saz arkadaşlarımla husurlarınızdan ayrılıyorum en güsel geceler sizlerin olsunnn çalınn da bi roman öle gidekk barriiii beeee....:yikildim::yikildim:
komik değildi ama gülelim Big GrinBig GrinBig Grin

hayırlı geceler Wink
Ara
EndLess
arkadaslar benım sut ve uyku satım geldı aslı fazla kalmama kızıyo:yikildim::yikildim::yikildimConfusedımdıden uc dakıka gec kaldım hadı by:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burdayım ama girmicem aranısa çok alınıyorum

gecelerin efendisine SadSad

ay canımm yokk yaaa bende sen varsın diyee geldimm vallaa ....

sibelim dedi bu kısı yalnız bırakmayalımmm şimdii aglamaktan topic gözyaşıyla dolcak geldik sana moral vermeye janımmm.... dimi sibelimmmmm..:hihi:hihi
Ara
*乃ム√u丂u*
sibelll bi sonraki sayfadaki yazdıgımı oku yanlış anlaşılma olmasın sonra oke Wink
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar benım sut ve uyku satım geldı aslı fazla kalmama kızıyo:yikildim::yikildim::yikildimConfusedımdıden uc dakıka gec kaldım hadı by:yikildim::yikildim::yikildim:

olum çok kaldınn beee hişşşt yatarken üstünü açık bırakma bariii olum nann

sonra rüyana ben girerimm haaaaaa....:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay canımm yokk yaaa bende sen varsın diyee geldimm vallaa ....

sibelim dedi bu kısı yalnız bırakmayalımmm şimdii aglamaktan topic gözyaşıyla dolcak geldik sana moral vermeye janımmm.... dimi sibelimmmmm..:hihi:hihi

abı ayıp gııdyoruz dıyoruz bı gule gule bıle demıyosun :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: hıc yakıstıramadım sana SadSadSadSadSad
Ara
TutkuM
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burdayım ama girmicem aranısa çok alınıyorum

gecelerin efendisine SadSad
canım sana şiir yasmıştım geçen günden sözüm vardı.canım gecelerin efendisi kötü bişey demes alıma canımConfusedmiley17:
Ara
batu_efe
eyvallah ati bundan sonra senin sag kolunum Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:;Wink;Wink
ben yine gülmeden edemicemm:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olum çok kaldınn beee hişşşt yatarken üstünü açık bırakma bariii olum nann

sonra rüyana ben girerimm haaaaaa....:yikildim::yikildim::yikildim:

abı aslı bıle tembıh ettı ustunu acma dıye terlı terlı su ıcma dıyo :yikildim::yikildim::yikildim:abı ask bu herseye uyuoruz SadSadSadSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,370 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:45 AM