:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
batu_efe
bende geldim Smile
Ara
aMyLee
h.geldin ...
Ara
batu_efe
hos buldummm Smile

bugün kü olayı duydunusmu yaff resmen yıkıldım gülmektenn tanış kaynaş ta :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
aMyLee
batu_efe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hos buldummm Smile

bugün kü olayı duydunusmu yaff resmen yıkıldım gülmektenn tanış kaynaş ta :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

bilmiorum yaa anlatsana banada Big GrinBig Grin
Ara
batu_efe
kısın biri gelmis yok bu sitede çok yakısıklı erkekler varmış o yüsden üye olmusmus adı gisemmiş bekar mış :yikildim::yikildim::yikildim: biri beni durdursuuun:yikildim:
Ara
aMyLee
batu_efe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kısın biri gelmis yok bu sitede çok yakısıklı erkekler varmış o yüsden üye olmusmus adı gisemmiş bekar mış :yikildim::yikildim::yikildim: biri beni durdursuuun:yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

valla bnde şimdi gördüm okudum vede koptum bi insan nasıl bu kadar basit olur yaa Confusedmiley18:

abi varmı böle salak kıslar yaa Sad:
Ara
batu_efe
denisde kumm yaff , işleri zor ama bir ihtimal bu kuşum modundada olabiliiiir:yikildim:
Ara
aMyLee
batu_efe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:denisde kumm yaff , işleri zor ama bir ihtimal bu kuşum modundada olabiliiiir:yikildim:

hehhhehehe:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
batu_efe
ne kadar güsel güldün yaff birde benim için gül bakiimm Smile
Ara
aMyLee
batu_efe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne kadar güsel güldün yaff birde benim için gül bakiimm Smile

yoq bn sadece aşqım isterse gülerim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,377 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 10:20 AM