:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
acemhe
Ziyaretçiler konulari goremese daha cok uye olmaz mi ki
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
Leader
Düşünceniz çok doğru. Fakat bizim üye yapma gibi bir derdimiz yok. İsteyen istediği gibi sitemizden istifade edebilir. Arzu eden ziyaretçilerimiz'de forumumuza üye olup paylaşım yapabilir. Site açıldığından beri bu böyleydi bildiğiniz gibi. Ama ilerleyen zamanlarda belki bu konuyu değerlendirebiliriz Smile Bu arada öneriniz için teşekkürler Smile
acemhe
Eskiden kisisel yazilar ziyaretcilere kapaliydi ama. Kisisel makaleler, kisisel ask yazilari, kendi siirlerimiz. Simdi neden açık peki?
Ara
Leader
Eskiyi hatırlamadığım için olabilir Smile Bildiğin gibi forum bir süredir kapalı ve şuan yavaş yavaş yeni yapılanmayı ayarlamaya çalışıyorum. Seninde söylediğin gibi o bölümler kişisel olduğu için kapalıydı ve bence de kapalı olması gerekiyor. Bunu ayarlayacağım. Eğer unutursam hatırlat lütfen.
acemhe
Tabiki Smile
Ara
Leader
Gececilere iyi geceler. Gerçi bi sen varsın ama olsun. Yavaştan kalabalıklaşırız. Şimdilik forum sana emanet.
acemhe
Iyi geceler..
Ara
sıla
Uykusuz duygusuzlar iyi geceler Smile))
Ara
sıla
Sayın leader saat 00:48 üstte acemhe ile konuşmalarınıza bakıyorum dün 23:51 yazıyo en son msjda ben yazıyorum bugün 23:36 nasıl saat uygulaması bu Big Grin :p
Ara
sıla
Gündüzcümüz yok ki gececi olsun hey gidiiii günler heeeyyytttttt Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,370 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:38 AM