:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
Rüya Güzeli
burda gündüz yazmak yasak burası gececi yeri Big Grin
Ara
barbaros
gokce_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse cıkmıyorum
uykudan kaldım uykum kacdı benımm
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
anlatın yawww

kal tabi nereye gidiyon daha sabah ya.
Ara
gokce_18
barbaros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gökçe neler yapıyorsun gündüzleri.anlatırmısınız
ne yapaıyım otuyorum evde sen ne yapoyorsun loo:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
barbaros
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burda gündüz yazmak yasak burası gececi yeri Big Grin

rüya güzeli siz anlatırmısınız kendinizden gününüz asıl geçer.
Ara
gokce_18
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burda gündüz yazmak yasak burası gececi yeri Big Grin
hehehehehe:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
barbaros
gokce_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne yapaıyım otuyorum evde sen ne yapoyorsun loo:yikildim: :yikildim: :yikildim:

nerde evde oturuyon.evde drduğunmu var ki sizin oradan geçerken seni sordum evinize yok dediler.:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
gokce_18
barbaros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nerde evde oturuyon.evde drduğunmu var ki sizin oradan geçerken seni sordum evinize yok dediler.:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
haberım bıle yok hee ya bızım ev ayaklanmıs gıdıyordu nereye dedım bılmem kafamı dınleyecegım dedı cok ezdınız benı dedıı:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
barbaros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rüya güzeli siz anlatırmısınız kendinizden gününüz asıl geçer.
Bnm günümün her dakkası pc başında geçer annemin zoruyla felan bazen kalkıp yemek yedigim oluyo Big Grin
Ara
gokce_18
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bnm günümün her dakkası pc başında geçer annemin zoruyla felan bazen kalkıp yemek yedigim oluyo Big Grin
iii ben arada sıra otuyorum pc sıkılıyorum cok oturunca
Ara
ѕqρα кJмя
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir zamanlar hayalleriyle oynadıgın aşık ama gururlu bi kız Big GrinBig Grin

bn senn hayaLLerine kurban yiwruuum Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,372 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 04:31 AM