:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
fındık-s
ooo uykusuz arkadaşım naber sen niye uyumadın sana da benim gibi çektiren mi var Smile
CaNaT
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooo uykusuz arkadaşım naber sen niye uyumadın sana da benim gibi çektiren mi var Smile

kimi dertten kimi neşeden miş Smile

sana kim ne çektiriyor arkadaşım yaw buyur çok özel değilse işede yararsa geçiştirirse bi nebze anlat bakalım Smile
Ara
TutkuM
kim var kim yok?
Ara
kı@ymı@k=)
napıyosunuz bakimmmm hıııııııııııı oo beyhannn güzel sözlerimizin yazarıı dergi kapaklarının aranan yüzüüBig Grin veee hamaratt abimm ercaannBig Grin
Ara
fındık-s
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:napıyosunuz bakimmmm hıııııııııııı oo beyhannn güzel sözlerimizin yazarıı dergi kapaklarının aranan yüzüüBig Grin veee hamaratt abimm ercaannBig Grin
Smile) vaaay nasılsın bebişim ?? sen niye uyumadın bakiim bu saatte senin yaşıtların uyumuştur şimdi SmileSmileSmile
fındık-s
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimi dertten kimi neşeden miş Smile

sana kim ne çektiriyor arkadaşım yaw buyur çok özel değilse işede yararsa geçiştirirse bi nebze anlat bakalım Smile
geçişir umarım uzun hikaye anlatsam sabah olur ama iyi böle ilginiz bile yetti allah razı olsun Smile) sevindim bile bak Smile)
MorciveT
Uykunuz gelmedi mi arkadaşlar Smile
Ara
CaNaT
SmileSmile hadi bakalım yetti ise sorun yok buraya geldiğinde dışarda bırak derdi tasanı Smile buraya
boş gel geçer gider inş Smile
Ara
CaNaT
uykuu mu Smile buradakilerin hepsi gece kuşu Big GrinBig Grin

yarında pazar tabii Smile
Ara
kı@ymı@k=)
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile) vaaay nasılsın bebişim ?? sen niye uyumadın bakiim bu saatte senin yaşıtların uyumuştur şimdi SmileSmileSmile

yok yeni nesil gündüz uyuyooBig Grin iyi değilim yaaaa beynim dönüyooBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,362 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 03:50 PM