:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
ѕαкℓı@мѕı@η
Yokki :$ Sadece Sor diycenmi die merak ettim dundn sonra Big Grin gerci zaman asimina ugramasin die hemencik yazdin Tongue Seni seniii
Ara
kı@ymı@k=)
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yokki :$ Sadece Sor diycenmi die merak ettim dundn sonra Big Grin gerci zaman asimina ugramasin die hemencik yazdin Tongue Seni seniii

Big GrinBig Grin derim tabii ama o merak dünde kaldı bitti gitti Big Grin evet tabii baktım soru gelcek hemen dedim sor diyee dikkat ediyorum artık Big GrinBig Grin
Ara
simla
ben konuya fransız kaldım
sizlere iyi geceler Smile
Ara
kı@ymı@k=)
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben konuya fransız kaldım
sizlere iyi geceler Smile

arkadaş Big Grin bana soru sorucaktıı ama sor demeye geç kaldımm o kadar dedim söyle diye söylemedii merak ettim çatlicaktımm yinede söylemedi soru zaman aşımına uğramış bugünde beni deniyoo Big Grin
Ara
simla
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun Big Grin

sağolll Big Grin senindee
Ara
simla
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaş Big Grin bana soru sorucaktıı ama sor demeye geç kaldımm o kadar dedim söyle diye söylemedii merak ettim çatlicaktımm yinede söylemedi soru zaman aşımına uğramış bugünde beni deniyoo Big Grin

hımmm anladımm şimdii.ne sorcaksa merak ettim Big Grin Özelden bana yazsın Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Cumleten simla Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımmm anladımm şimdii.ne sorcaksa merak ettim Big Grin Özelden bana yazsın Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin hadi bakalım 2 olduk Big Grin ama sana söylerr bana söylemez Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
€sass insana sormuom simla sende ne dion SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,365 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:17 PM