:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
piko
yapma ya o kadar vardı demekBig GrinBig Grin
ya sen ne yaptın ınsan benım noyu verırdı ya Big Grin:
eee cagırsaydın onuda partıyeeBig GrinBig Grinbelkı bısıler olurdu haaBig Grin
Ara
speedy_girl
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O qüzeLLik o qözLeri O Fizik O Paris Hilton eDasıyla yürüyü$ felan Big Grin numaramı istedi heycandan babamın numarasını werdim dü$ünün Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

sen! sen! :kop: co$KuNuN ÇıraÄžı SmileSmileSmile
Ara
The jøkéЯ™
haha Big Grin
Babamın no 0535 le Ba$lıyor Big Grin
bnmki 0539 Big Grin birden aqzımdan 0535 cktı Heycandan Konu$amıyorum modelinede dü$mek İStemedim öle dedim battı balık yan qider Big GrinBig GrinD babamınkini werdm Big GrinBig Grin o deiL Kadın diyor Caqrı ATıyorm Big GrinBig Grin dedim kaqıda yazıp werseniz Daha iyi Big Grin Caqrı atsa Bizim peder ARıcak sen kimsin diye :yikildim::yikildim: sonra qeLde DüzeLt Karizmayı Big Grin ilk qünden yalan olcaktık aZ daha Big Grin

Ara
piko
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haha Big Grin
Babamın no 0535 le Ba$lıyor Big Grin
bnmki 0539 Big Grin birden aqzımdan 0535 cktı Heycandan Konu$amıyorum modelinede dü$mek İStemedim öle dedim battı balık yan qider Big GrinBig GrinD babamınkini werdm Big GrinBig Grin o deiL Kadın diyor Caqrı ATıyorm Big GrinBig Grin dedim kaqıda yazıp werseniz Daha iyi Big Grin Caqrı atsa Bizim peder ARıcak sen kimsin diye :yikildim::yikildim: sonra qeLde DüzeLt Karizmayı Big Grin ilk qünden yalan olcaktık aZ daha Big Grin
haha olaya bak ya sıkandal coskunun buyuk hatası dıye paparazı olurdun haa ıyı toparlamısın ben olsaydım ya ben sıze acık olan hattımı vereyım derdımBig GrinBig Grin
Ara
chatlaq
off yha knuyu açtım yrum yazmyı unttm nsee Big Grin ii gceler herkese
Ara
The jøkéЯ™
dicek Salakmısın o zmn kapalı hattınımı weriyosun dicek Big GrinBig GrinD:d
sonra Sende yoo dersinm Big GrinBig Grin:d
Ara
The jøkéЯ™
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:off yha knuyu açtım yrum yazmyı unttm nsee Big Grin ii gceler herkese

iiqeceLer CatLak Big Grin
Ara
piko
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dicek Salakmısın o zmn kapalı hattınımı weriyosun dicek Big GrinBig GrinD:d
sonra Sende yoo dersinm Big GrinBig Grin:d
yok ne alakası var ya bunu yenı aldım da unutuyorum sureklı dersın hafıftende sempatık bı gulumseme olayı cozerdın sen yaaBig Grin
Ara
piko
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:off yha knuyu açtım yrum yazmyı unttm nsee Big Grin ii gceler herkese
ıyı geceler kızBig Grin
Ara
The jøkéЯ™
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ne alakası var ya bunu yenı aldım da unutuyorum sureklı dersın hafıftende sempatık bı gulumseme olayı cozerdın sen yaaBig Grin

taßi ya senLe Bi Rusya Turu yapmak $arT oLdu Piko Big Grin
Rusyayı icten qÖcertiriz 2miz HertürLü Big Grin
Bi qidiyomu$uz 20 sene sonra HerkeZ MeleZ doqmaya ba$Lıyor felan Big Grin Türk oluyo herkeZ Big GrinBig Grin Bizde a$iret aqaLarı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,362 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 06:20 PM