:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak baakk bana laf cambazlıı yapıooBig Grin edebiyat yapma felsefe hiç yapmaaaBig Grin Big Grin nys gencler ben kaçarBig Grin Kötüyüm ben kötüyüümm :teytey: halay çeke çeke gidim bariiBig Grin
bunlar edebıyat deyıl hayatın gerceklerıBig GrinBig Grin canım ha kac bakalım cvp bulamadın kacıyosun demıBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
Neyse Güzel yürekli insanlar ben kaçıyorum sizlee iyi eğlenceler WinkWinkWinkWinkWink

Allah'a EmaneT Olun...

Byesss
piko
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Simla sende hayalet gibisin birden ortaya çıkıyosun korktum valla SmileSmileSmile
sorma abı ya benı her zaman korkutuyo Big GrinBig Grin ben bole deyıldım yasarken oldumBig GrinBig Grin
Ara
piko
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neyse Güzel yürekli insanlar ben kaçıyorum sizlee iyi eğlenceler WinkWinkWinkWinkWink

Allah'a EmaneT Olun...

Byesss
ıyı geceler Big GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Ben kaçıcaım önce Aziz ben ben benBig Grin Big Grin
Hayırlı gecelerWink
Bende kactım gençlik görüşürüs bol muhabbetli geceler saatleri ileri almayı unutmayınız...Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirimBig Grin SaygıLarımLa...Big Grin
Byes!
Ara
speedy_girl
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Speedy varya bu yazılarını okuyarak yaşlancam galiba Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

neDen az!z SmileSmileSmile meLek piko aks!n! söLeyen var Mı ? ßaK aLMaya GeL!oRLarmı$ piKo 'yu ß! !$areT :tey::tey: KanatLarı çıKıoR HeM PİkO'NuN Smile UÇtU UçACAk Smile
Ara
simla
çıkıom dedim herkesi gönderdim :yikildim:Big Grin
ayıp olmasın çıkıym barii.herkese ii geceler...
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben kaçıcaım önce Aziz ben ben benBig Grin Big Grin
Hayırlı gecelerWink
Bende kactım gençlik görüşürüs bol muhabbetli geceler saatleri ileri almayı unutmayınız...Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirimBig Grin SaygıLarımLa...Big Grin
Byes!
elveda Big GrinBig Grin:
Ara
speedy_girl
!.gcLr arK!Ler SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neDen az!z SmileSmileSmile meLek piko aks!n! söLeyen var Mı ? ßaK aLMaya GeL!oRLarmı$ piKo 'yu ß! !$areT :tey::tey: KanatLarı çıKıoR HeM PİkO'NuN Smile UÇtU UçACAk Smile
ben ne yaptım bılıyomusun masaya yumrugu vurdum dedım dunyadakı arkadasların bana ıhtıyacı var benı goturmeyın dedımBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,360 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:07 AM