:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
CReATuRE
kolasadım valla ben Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:S!MLa'cım cNm Smile ß!DeneM , gözÜn arKaDa KaLMasıN TATLıM Smile İ.gcLr tatLı rüYaLar Smile a.r.VeRS!n SmileSmileSmile
sen ne zaman geldın ole yav benım nıye hıc haberım yok
Big GrinBig Grin
Ara
simla
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben hayattta ole bısı yapmam hıc gorulmusmuBig Grin ya mıllet burda bı sımla dıye bı uye var sormayın dusmanımın basına vermesın Big GrinBig Grin

hoooopppp noluyosss daha gitmedim burdayımmmBig Grin
bilirim ben canım dedim ,sizee dimi bakın görün dk 1 gol 1 Big Grin
Ara
piko
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kolasadım valla ben Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
tamam o zaman ben sana bı kola bıde su getırıyımBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Joker gecerken uğruosun herhaldeBig Grin arada okuyup gidiosun yorumları yaz çabukBig Grin Big Grin
Simlamm cnmBig GrinBig Grin mcXx
Ara
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen ne zaman geldın ole yav benım nıye hıc haberım yok
Big GrinBig Grin

LeyLa seN! GÖRÜnMeyeceK G!ß!m!y!mK!ne :yikildim:
Ara
piko
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoooopppp noluyosss daha gitmedim burdayımmmBig Grin
bilirim ben canım dedim ,sizee dimi bakın görün dk 1 gol 1 Big Grin
sey yaa lan benım bu cenem yokmu abla valla dılım surtustu yaaBig Grin ben sana deyıl baska bırıne dıyodumBig GrinBig Grin
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:LeyLa seN! GÖRÜnMeyeceK G!ß!m!y!mK!ne :yikildim:
bı an gozumden kacmıs kusuruma bakmaBig GrinBig Grin
Ara
simla
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:S!MLa'cım cNm Smile ß!DeneM , gözÜn arKaDa KaLMasıN TATLıM Smile İ.gcLr tatLı rüYaLar Smile a.r.VeRS!n SmileSmileSmile
sağol canım sizede iyi muhabbetler size doyum olmaz ama naparsınnnn evli barklı bayanısss Big Grin (Her defasında sölemese olmuyo diosunuzdur içinizden şimdii) Big Grin
Ara
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sey yaa lan benım bu cenem yokmu abla valla dılım surtustu yaaBig Grin ben sana deyıl baska bırıne dıyodumBig GrinBig Grin

KanDıRıKÇı :kop: !naNma PiKo 'ya s!mLa 'cım Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,378 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:46 AM