:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
CReATuRE
Hoşbulduk simla WinkWinkWinkWink
simla
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben varımm abla burda gözün arkkada kalmasınnn kanımın son damlasına kadar korurum seniBig Grin

helal sana be barbiem sen olmasan napardım ben sateeennn.muckssss Big Grin
Ara
CReATuRE
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı ortalık karıstı ya bende anlamadım vallaBig GrinBig Grin

yaw ben kimin sen kimsin ne işimiz var burda ne yapıyoruz ne yedik nerde yaşıyoruz nereye ........ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ne zaman öleceğiz kiminle kavga etmişiz böyle bişeyler işte ne diyon sen huuuuuuuuu ben ne diyom arızalandım galiba Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bip bip teknik hata :tey::tey::tey::tey::tey::tey:
_BarBie_
Tamam abla hadi çık senBig Grin haberlerini bekliorumTongue Big Grin Big Grin Hoşçakal gözün arkada kalmasın Confusedmiley16: Big Grin
Ara
piko
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizlerde hoşgeldiniz speedy ve creature...

arkamdan konuşmayın he oldu muBig Grin

ÖZELLİKLE SENN PİKO Big Grin
ben hayattta ole bısı yapmam hıc gorulmusmuBig Grin ya mıllet burda bı sımla dıye bı uye var sormayın dusmanımın basına vermesın Big GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Pikoooooo :kizgin: Simla yok ben varımBig Grin bana söleeeBig Grin
Ara
CReATuRE
Kızlar kutsal ittifak kurmuş üstümüze geliyor Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
simla
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam abla hadi çık senBig Grin haberlerini bekliorumTongue Big Grin Big Grin Hoşçakal gözün arkada kalmasın Confusedmiley16: Big Grin

dur kıs acele etmee aaaa :$
daha varrrr sussss!!!!! Big Grin
Ara
speedy_girl
S!MLa'cım cNm Smile ß!DeneM , gözÜn arKaDa KaLMasıN TATLıM Smile İ.gcLr tatLı rüYaLar Smile a.r.VeRS!n SmileSmileSmile
Ara
piko
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw ben kimin sen kimsin ne işimiz var burda ne yapıyoruz ne yedik nerde yaşıyoruz nereye ........ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ne zaman öleceğiz kiminle kavga etmişiz böyle bişeyler işte ne diyon sen huuuuuuuuu ben ne diyom arızalandım galiba Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bip bip teknik hata :tey::tey::tey::tey::tey::tey:
abı dur sen bı sakın ol ılk once sole bı cöm hele ne ıcersın onu soleBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,362 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:07 AM