:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
piko
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey::tey:

Ben geldim WinkWinkWink
h gBig GrinBig Grin...........
Ara
CReATuRE
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kötü barbie yok piyasada amaTongue ben hep istisnaları oynuorum bu aralarSmile nedense...
Kötü barbie he yakışmadı bana yaa Big Grin iiimm benn iiiimmBig Grin

İyi barbie sende karar ver ama Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

iyimisin kötümüsün ? WinkWinkWink
piko
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Kaç parmak Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
sana kac parmak lazımBig GrinBig Grin
Ara
piko
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İyi barbie sende karar ver ama Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

iyimisin kötümüsün ? WinkWinkWink
bence kotu valla bı resım gosterdım benı pısman ettı burda yaa:SBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:barbıe sakın bak guzunu sevıyım yapma Big GrinBig Grin

Foruma koysam o resmi varyaaa ne hayır duası alırımmBig Grin Big Grin Big Grin ayyyyyhhhh kötüüüüm benn kötüüümm gercekten ama sadece pikoya kötülk yaparmBig Grin
Ara
CReATuRE
1,80 kaç parmak eder Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
speedy_girl
sLm canLar ßenDe geLD!m :teytey::teytey:
Ara
_BarBie_
iyiyi herkes oynar ama ben kötüyü oynuorumBig Grin özüm iidirr ark.larBig Grin yapmaın etmeiinBig Grin
Ara
CReATuRE
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Foruma koysam o resmi varyaaa ne hayır duası alırımmBig Grin Big Grin Big Grin ayyyyyhhhh kötüüüüm benn kötüüümm gercekten ama sadece pikoya kötülk yaparmBig Grin

ben aradan yırttım o zaman SmileSmileSmileSmileSmileSmileAllah razı olsun Allah ne muradın avrsa versin senin eline düştü piko yandı git kendini boğazdan at :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
_BarBie_
H.g speedy_girlWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,360 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:29 AM