:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahahahahaaa amelelik fotosu bilem var Big Grin Big Grin Big Grin Tongue
pşştBig Grin kız sus manyak Big GrinBig Grin
Ara
simla
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayıpsım ayagını uc kere yere vur ben hemen gelırım abla dolap tasınacak de onu bıle yaparım Big GrinBig Grin yanı amele olde amelede olurumBig GrinBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:yok yaaaw o kadar da değil sağol kardeşim
Ara
piko
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:doğru tespit naparsın evli barklı bayanızz,iş güç Big Grin
haklısın yaa valla en zor hayatta senın allah kolaylık ve mutluluk versın daımBig GrinBig Grin
Ara
piko
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:yok yaaaw o kadar da değil sağol kardeşim
elalem ıcın oldumda senın ıcınmı olmayacagım ameleBig Grin
Ara
HiqhVolume
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam gelıyor................(2 dk sonra) buyur suyunBig GrinBig Grin

ohoooo 2dkamıı naaptıın yaaa öldük susuzluktan Big GrinTongue
Ara
simla
aslıı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benmiii masummu Big GrinBig Grin kötü bi izlenm bırkmamak içn bnlar Big Grin hepsi reklam Big Grin
ohhh nihayet bi an tanıyamadım seniii DEE Big Grin
Ara
piko
aslıı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ohoooo 2dkamıı naaptıın yaaa öldük susuzluktan Big GrinTongue
napalım ev bos olunca her yer bır bırıne benzıyo Big GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
PikooooooooooooooooBig Grin sussssmaaamm hatta en sevdiğim huylarımdan biri susma-mak Big Grin
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:PikooooooooooooooooBig Grin sussssmaaamm hatta en sevdiğim huylarımdan biri susma-mak Big Grin
barbıecım canım benım bılırsın bak ben senı cok sevıyorum yapma psıman etme resmı sana gosterdıgımeBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
AhahahahahaaaaBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,360 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:11 PM