:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
HiqhVolume
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gel gell h.g AslıSmile

ho$ßldk tşkrler =)
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Iııımmm capiçinoBig Grin aliiim ben nasıl yazılıosa artık ondan işte annadın senBig Grin
kızım bızde turk ıceceklerı var ne o ole turkce konus bak yoksa bende yabancı dılden konusacagımBig GrinBig Grin
Ara
simla
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya sımla sen bı gıdıyon bı gelıyon her zamankı gıbı bı degısıklık yok sendeBig Grin:d
doğru tespit naparsın evli barklı bayanızz,iş güç Big Grin
Ara
_BarBie_
6 sayfa çeviri yaptımmm ööööhBig Grin bırakta Türkçem bozulsunBig Grin Tamam durr Turkısh cafeBig Grin bide Turkısh lokum alim yanınaBig Grin yada çikolataaaaa
Ara
piko
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya piko böle mobilya falan işleri olduğunda gelirsin o zman yardıma dimeee Big Grin
HAYRINAA
ayıpsım ayagını uc kere yere vur ben hemen gelırım abla dolap tasınacak de onu bıle yaparım Big GrinBig Grin yanı amele olde amelede olurumBig GrinBig Grin
Ara
piko
aslıı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heaa tmm burakcm yanii karşklık olmasn diiee şeetydm ben Big Grin
tamam olmaz sen ne ıcersın baıkıyım kusura bakma cömeceksın oturacak koltuk yok cunkuBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Ahahahahaaa amelelik fotosu bilem var Big Grin Big Grin Big Grin Tongue
Ara
HiqhVolume
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam olmaz sen ne ıcersın baıkıyım kusura bakma cömeceksın oturacak koltuk yok cunkuBig GrinBig Grin
ben en souundan bii su aliim Big GrinBig Grin çok susadıım ama mutfaa gtmee korkuorum Big GrinBig Grin
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:6 sayfa çeviri yaptımmm ööööhBig Grin bırakta Türkçem bozulsunBig Grin Tamam durr Turkısh cafeBig Grin bide Turkısh lokum alim yanınaBig Grin yada çikolataaaaa
tamam sana cafe olmaz ben kokusundan anında kusarımBig GrinBig Grin
Ara
piko
aslıı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben en souundan bii su aliim Big GrinBig Grin çok susadıım ama mutfaa gtmee korkuorum Big GrinBig Grin
tamam gelıyor................(2 dk sonra) buyur suyunBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,379 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:41 PM