:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
hakan2796
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay yesinler senin aşkını kıs bu seni suya götürür
susuz getirirr ama sen bunu bilmiyonn ah o
ne pckodur varyaa du bak sana sersi sölesinn sersi söle anlat pckoyu laylaya....SmileSmile

abi bunlar dedikoduya girmior demii:yikildim::yikildim::yikildim:
aMyLee
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı olayları sapıtmayalım ben sadece aslıyı sevıyorum SmileSmileSmile

sız kendınız bana yapıstınız Big GrinBig GrinBig Grin yargıc desen yalvarıyo benı al dıye :S:SConfused

yha sorma satennnn Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
Arkadaşlarr Ben Arnisdan Ayriliyorumm Hepinize Sevgi Ve Saygilarimi Sunuyorum Kendinise çok Iyi Bakin Tüm Arkadaşlarla Konuşmak Güseldii Hoşçakalin Dostçakalinn Alahasmarladikk Byssssss Herkeseee ....SmileSmile
Ara
EndLess
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlarr Ben Arnisdan Ayriliyorumm Hepinize Sevgi Ve Saygilarimi Sunuyorum Kendinise çok Iyi Bakin Tüm Arkadaşlarla Konuşmak Güseldii Hoşçakalin Dostçakalinn Alahasmarladikk Byssssss Herkeseee ....SmileSmile

abı sadece bu gecelık dıgılmı SadSad: yanı yarın yıne gelıceksın
Ara
aMyLee
abi nereye yhaaa saten konuları takip edemiyorummm Sad:
Ara
metal_cix
bende takip edemiyom hade bi konu sabitleyelim efettBig Grin

kızlar nasıldırBig GrinanaltınnBig Grin
Ara
hakan2796
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlarr Ben Arnisdan Ayriliyorumm Hepinize Sevgi Ve Saygilarimi Sunuyorum Kendinise çok Iyi Bakin Tüm Arkadaşlarla Konuşmak Güseldii Hoşçakalin Dostçakalinn Alahasmarladikk Byssssss Herkeseee ....SmileSmile

kendine iyi bak abi yarın görüşmek üzere
metal_cix
saçma amaaBig Grinkızları nası bilrisiniz naısl tanırsınız:d
olsun konua çılmış olurBig Grin
Ara
hakan2796
metal_cix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende takip edemiyom hade bi konu sabitleyelim efettBig Grin

kızlar nasıldırBig GrinanaltınnBig Grin

boşboş konuşurlar hep kafa ütülerler(sizler için geçerli değildir) ya işte bildiğin kızlar hep sevilmek isterler unutulmaktan nefret ederler
metal_cix
Big Grinewet beni tarif ettin felendeBig Grin yani sen şimdi bize kafa ütülüyen gerksiz kişilrmi demek istiyosunnnnBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,361 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:51 PM