:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
aMyLee
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nereye bitli pckoooo...Big Grin

bnim askım btLi değiL
snsin bitLii :pisik:
Ara
GCLRNFNS
metal_cix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iide benim adım büşra değil yane bana sölüyosannBig Grin

bak görüyonmuuu büşra beni andı sana büşra dedimmm ama büşrada çok güsel bi abla merak etmee yani o bakımdann...Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
aLLa a$kına ortak ßi konu ßuLun da onu konu$un yhawBig Grin waLa hiC ßi$e Annamadım konu$uLanLardanBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
hakan2796
metal_cix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anamm uffBig Grin neden herkes farklı konuşiiiBig Grin

sende boşver birazdan herkes aynı yerde konuşacak Big Grin
hakan2796
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLLa a$kına ortak ßi konu ßuLun da onu konu$un yhawBig Grin waLa hiC ßi$e Annamadım konu$uLanLardanBig GrinBig Grin

haklısın herkes bir telden konuşuyor
GCLRNFNS
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnim askım btLi değiL
snsin bitLii :pisik:

ay yesinler senin aşkını kıs bu seni suya götürür
susuz getirirr ama sen bunu bilmiyonn ah o
ne pckodur varyaa du bak sana sersi sölesinn sersi söle anlat pckoyu laylaya....SmileSmile
Ara
metal_cix
inşllhhhBig Grin yohksa çıldırıcam he herekes farklı bişi yazıyo üsstekine bişi yazıyım derken önüme birden biri çıkyıo karışıyoBig Grin
Ara
metal_cix
biz kızlra bnence inamayın hahahaha zuhhahahaha vee phahaahhaah
Ara
hakan2796
metal_cix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inşllhhhBig Grin yohksa çıldırıcam he herekes farklı bişi yazıyo üsstekine bişi yazıyım derken önüme birden biri çıkyıo karışıyoBig Grin

aynen sana katılıyorum amin:yikildim:
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLLa a$kına ortak ßi konu ßuLun da onu konu$un yhawBig Grin waLa hiC ßi$e Annamadım konu$uLanLardanBig GrinBig Grin

ne kıskandınımmı bebeg ben metal cix le konuşuyom sen bul birini konuş bitli parazit yapma...Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,361 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:22 PM