:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
hakan2796
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yhaw 5 Sn Sora yaZdıqını unutuomuSun nedir hakanBig Grin demedin mi kuLLanıCı AdınLa ßiZe de ßit ßuLa$ır mı fLnBig Grin ßende aCıkLama yaptım daa naSı AnnatiimBig GrinBig Grin

ne yapaq kardeş bu aşk insanı unutkan yapıyor biraz Big GrinBig GrinBig Grin
hakan2796
arkadaşlar buranın özel mesajlarında sorun var o adkar kişiye msesaj attım bir tanesinden bile cevap gelmedii en son geçen akşamlarda canatt arkadaşıma gönderdim 5 gün geldi ama artık gelmiooSad
PCKoPaT
aLLaam yaa Big Grin aLLah yardımCınıZ oLSun ne diiimBig GrinBig Grin ömrünüZü CürütüoSunuZ ßo$yereBig Grin SöLiim deTongue Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
hakan2796
herkeS Aynıyken ßiZ farkLıydık, $imdi herkeS fark pe$inde
ßiZ Gene AynıyıZCool
GCLRNFNS
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bakın atilla ne güzel açıkladı sevmek güzeldir herşeyi sevin kuşu sevin çiçeği sevin en önemlisi insanı insan olduğu için sevin

ya muratım sevigiyi yaşarken herşey çok güsel mükemmel gidiyooo
ama sevmek varsa hayatta bunun bi pan zehiride ayrılıktır
sorunlar oluncadaa böle olaylar geliyoo benim bildigim sevigiii
yürektendirr içtendirr inanılırr ve bununla birlikteee ayrılık geldigi zamnda
insan kendişni bunada hazırlamalı sonuçta ne olursa olsun seven insan sevdiginden büyük bi sorun varsa afyrılır ayrılık olsa bile kalpte sevgi daima vardır varolacaktır işte serseriyle aslının kide böle bişi ama kesinlikle böle ayrılık yaşandıgı zaman beklemek te lazımdırr sabırla ve sevgiyle aslıyla serserinin aşkı şimdilik sorunlardan dolayı bi ayrılık ama bunun sonucunda ben bi birliktelik hersamn görüyorumm tabi sadakat ve sevgi kaybolmadıktan sora .....SmileSmile
Ara
hakan2796
eee herkes neden sustu birden nolduuu alooo üstünüze ölü toprağımı serptiler
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur abıde antremenım var SmileSmileSmile

hay olum senin antremanına başlıcam haaa görende seniii profosyenel sancak
bilmiyolarki sen inegöl köftecisi oldugunu...Big GrinBig Grin
Ara
hakan2796
benim bildigim sevigiii
yürektendirr içtendirr inanılırr ve bununla birlikteee ayrılık geldigi zamnda
insan kendişni bunada hazırlamalı sonuçta ne olursa olsun seven insan sevdiginden büyük bi sorun varsa afyrılır ayrılık olsa bile kalpte sevgi daima vardır varolacaktır

çok haklısın burda güzel paylaşımdı saoll
metal_cix
bende burdayım bendeeBig Grin
Ara
hakan2796
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hay olum senin antremanına başlıcam haaa görende seniii profosyenel sancak
bilmiyolarki sen inegöl köftecisi oldugunu...Big GrinBig Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,371 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 03:09 AM