:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
adyge55
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi yaaBig Grin...bugün 2 tane ağaç diktim...artık evlat sahibi sayılırım, baba oldum anlican, çok sevinçliyimBig Grin

işte budur kardeşim doğacı olmak lazım demi güzel vatanımız çöl olmasın bu duyarlılığından dolayı seni tebrik eder tşk ve saygılarımı sunarım
Ara
Qetesh
Alıntı:ay ot sewer seni aferin bi katkın olsun tabe
Big GrinBig GrinBig Grin

[COLOR="Black"]kendimi yeşile verdimBig Grin...kuşlar böceklerle dertleşiyorum artıkTongue...
doğa çok güzelBig Grin
[/COLOR]
Ara
adyge55
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olta işin esprisiydi yaaSmile...alınmayın sakın...

yok kardeşim biliyoruz oltanın espiri olduğunu Smile
Ara
aMyLee
herkes snin gibi duyarLı oLsa küreseL ısınma die bişiy oLmass Sad:
Ara
cilghin
çok sewaba girmiş dmi murat abi?Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
cilghin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok sewaba girmiş dmi murat abi?Big GrinBig Grin

di Smile Smile .......
Ara
Qetesh
Alıntı:işte budur kardeşim doğacı olmak lazım demi güzel vatanımız çöl olmasın bu duyarlılığından dolayı seni tebrik eder tşk ve saygılarımı sunarım

[COLOR="Black"]yaa şaka maka bayağı zor işmiş ağaç dikmek...düşünün bir ağaç kolay yetişmiyor, tv de orman yangını çıktığını duyduğum anda o kadar üzülüyorumki...

ne deseme boş...
[/COLOR]
Ara
cilghin
ama bu kdrda ota kaptırma ağaç dikte börtü böcek fln Big Grin
Ara
adyge55
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa şaka maka bayağı zor işmiş ağaç dikmek...düşünün bir ağaç kolay yetişmiyor, tv de orman yangını çıktığını duyduğum anda o kadar üzülüyorumki...

ne deseme boş...

aynen kardeş millet olarak çok dikkatli olmalıyız bu konuda ormanlarımız yanmasın onlar bizim oksijen yaşam kaynağımız
Ara
Qetesh
Alıntı:herkes snin gibi duyarLı oLsa küreseL ısınma die bişiy oLmass Sad

[COLOR="Black"]yaa evin bahçesine diktim onlarıTongue...aslında ne yalan sölim, ben o kadar duyarlı değilim bu konuda...elimden geldiğince yine yapıyorum bişeyler...
sen hiç ağaç diktinmi,Big Grin...
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,360 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:59 AM