:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
Rüya Güzeli
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee ufak değilmisin qız 1 yas da 1 yastır Big GrinBig Grinben sizin gibi değil oolgun olmayı severim yasımı küçültmem qorkmaBig GrinBig Grin
sizin gibi diyip adıma konuşma bnm olgun olma gibi bi çabam yok ztn olgunum Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
SeGmEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok saol chatlak gırldan alsam daha ii ee tecrübe Big Grin
tşk.ler bnm tecrube puanım 1000 e yaklaştı olsun o kdr Big Grin
hanqi konuda sıkıntın sormak istedigin bişi olursa bn burdayım Wink
Ara
first
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizin gibi diyip adıma konuşma bnm olgun olma gibi bi çabam yok ztn olgunum Big Grin

dediğimi anlamadın bi daha dikkatli okusana..
ben sizin gibi yasımı küçültmek istemem olgun olmayı severim yani yasımı olduğum gibi göstermek isterim senin caban var die bişimi dedimBig GrinBig Grin
Ara
SeGmEn
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk.ler bnm tecrube puanım 1000 e yaklaştı olsun o kdr Big Grin
ne demek yani 160lara yakınla 1000 lere yakın hangisini seçcem tabikide 1000
yazarkende zorlanıyom umarım bende görürüm herkes görür o zmnları bn daha küçüğüm ama büyüklerde var 1 yaşta olsa
Ara
mert18_41
kimsecikler warmı????
Ara
first
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk.ler bnm tecrube puanım 1000 e yaklaştı olsun o kdr Big Grin

siitenin en bilgin kişilerinden ve cok eskilerindendir biz ona admine babaanne diorus :yikildim: :yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dediğimi anlamadın bi daha dikkatli okusana..
ben sizin gibi yasımı küçültmek istemem olgun olmayı severim yani yasımı olduğum gibi göstermek isterim senin caban var die bişimi dedimBig GrinBig Grin
ßen bi okudummu dikkatlli okurum ztn bi daha okumama qerek yok.
yaşımı küçültmem sizin gibi deqilim olqun olmayı sewerim ( bn yaşımı küçültmem bu bir, Bnde olqun olmayı sewerim we öle olduguma inanıorumbuda 2)

WinkWinkWink
Ara
first
SeGmEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek yani 160lara yakınla 1000 lere yakın hangisini seçcem tabikide 1000
yazarkende zorlanıyom umarım bende görürüm herkes görür o zmnları bn daha küçüğüm ama büyüklerde var 1 yaşta olsa

1 yasta olsa değerimizi bilenler varr chatlak esraa utan utannBig GrinBig Grin
helal olsun kardesim sana bu uğurda basarılar diliyorummBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siitenin en bilgin kişilerinden ve cok eskilerindendir biz ona admine babaanne diorus :yikildim: :yikildim:
forumun eskilerinden oldugum doqru. $izlerin bilmedigini bn ßiliorum. o kdr Üye tanıdım ki hepsi süperdi sizde ölesiniz ama eski üyelerin yerini tutmuyo.
ayrıca admine babaanne yide ilk kes duyuyorum Wink
Ara
mert18_41
arkdaşlar....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,362 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 02:33 PM