:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
aMyLee
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kusura baqmaa dikkat etmemişim tecrübe puanına daha tecrübesizmissinBig GrinBig Grin yardım ederiz tabi ne demek

şitt ayıp oluo ama yaa

SadSadSadSad
Ara
SeGmEn
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kusura baqmaa dikkat etmemişim tecrübe puanına daha tecrübesizmissinBig GrinBig Grin yardım ederiz tabi ne demek
ee oretcen tabii ama seninkide mükemmel denemz:Smile
Ara
first
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:küçük deme bana nan Big Grin
ağlıycagını biliodum ztn Big Grin

ufacıksıınn tefeciksinn tombull bebeğiiiiimmmmm..:yikildim: :yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
First sn taktın bu tecrübe puanlarına Big Grin
ona bakmayın arkadaşlar bnm tecrube puanımada takmış durumda çekemiyo ondan fasla die Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ufacıksıınn tefeciksinn tombull bebeğiiiiimmmmm..:yikildim: :yikildim:
ne tombulu ne bebegi ne ufacıgı Big Gringit nan gece gece beynin sulanmş snn ii ki bi yaş büyüksün benden Big Grin büyügüncede yaşını küçültürsün ama:yikildim:
Ara
first
SeGmEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee oretcen tabii ama seninkide mükemmel denemz:Smile

oluymuu abee ben tam bi günül insanıyım bi çiçik verimmi Big GrinBig Grin
Ara
first
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne tombulu ne bebegi ne ufacıgı Big Gringit nan gece gece beynin sulanmş snn ii ki bi yaş büyüksün benden Big Grin büyügüncede yaşını küçültürsün ama:yikildim:

ee ufak değilmisin qız 1 yas da 1 yastır Big GrinBig Grinben sizin gibi değil oolgun olmayı severim yasımı küçültmem qorkmaBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
aaaa tam bir gönül insanı olmuş Big Grin
ama bnm kdr olamassın erkan Big Grin
Ara
SeGmEn
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oluymuu abee ben tam bi günül insanıyım bi çiçik verimmi Big GrinBig Grin
yok saol chatlak gırldan alsam daha ii ee tecrübe Big Grin
Ara
aMyLee
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oluymuu abee ben tam bi günül insanıyım bi çiçik verimmi Big GrinBig Grin

aa usatmatmayın yaaa
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,366 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 07:46 PM