:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
*乃ム√u丂u*
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi ikir kısBig GrinBig Grin
ölmem demi sonra Big Grin
bu arada bişiyi itiraf edem ben seni 2 dk öncesine kadar erkek sanıyodumBig GrinBig Grin
beni miiii Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yok yok erek değilim Big Grin

ehuheueuueeuuehueheu ayyy koptum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuhhh ben kız oldugum halde askeriyedeki görevleri biliyom :p

neyse neyse askerde ögrenirsinBig Grin

doru valla askere nesaman gitcem ben yafffff.....Confusedmiley18:
Ara
*乃ム√u丂u*
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:doru valla askere nesaman gitcem ben yafffff.....Confusedmiley18:
bilmem ben askerlik şubeside değilim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı sen dedın yaa sana ne olmus dıye

bende soruyorum bana ne olmus cabuk cvb ver

sölemiomm banannneeeeç......Big Grin
Ara
GCLRNFNS
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem ben askerlik şubeside değilim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ya apla sen beni bi götür bü soralım beni nesamn çaarcaklarmışş örenelimmm apla..Big Grin
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sölemiomm banannneeeeç......Big Grin

abı ne duydun aslı bısıymı anlattı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin haa bu arada ıyıce kılıbık olduk ımı ne derse yapıyoz aslının Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
açılın saçılın kaçılın kimler geliyoo kimlerrr.........Big Grin
Ara
iLLeth.!
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:diadoraa sen dua et erkek oldugunu gördükk haaa yoksaa....Big Grin

yoksa ne abicim korkmaya başladım yaaTongueTongue
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya apla sen beni bi götür bü soralım beni nesamn çaarcaklarmışş örenelimmm apla..Big Grin

abı senı askere alımıcaklarmıs :hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı ne duydun aslı bısıymı anlattı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin haa bu arada ıyıce kılıbık olduk ımı ne derse yapıyoz aslının Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

höst nan yapcan tabii o benim kardeşimmm ona yamuk bana yamukk turr nannaxdın sen onuuu.....Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,361 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 05:56 PM