:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hanım nereyeeeeeeeeeee
Pelikan
Kadın üst geçitde dururken yoğun trafikde araçların arasından karşıya geçmeye çalışır..
bunu gören polis otosundan anons yapılır. ___hanım,hanım nereyeeee....
Kadın polislere döner: Eltimgileee,hem niye soruyonuz,beyimin haberi var,izin aldım

icon10.gif
Temel' in bir gün kaynanası kaybolur. Temel hemen gazeteye ilan verir.
İlan aynen şöyledir:
Kaynanamu kaypettum. Körenlerin insaniyet namına körmemezlikten kelmeleri riça olunur.

icon10.gif
Temel arabası ile Taksim Meydanında dönüp duruyordu. Aynı trafikçinin önünden beşinci defa geçerken, polis de merak etti ve Temel'i durdurup sordu: - Bir yeri mi arıyorsunuz? Niye meydanın etrafında dönüp duruyorsunuz? Temel: - Sol sinyal takıldı da..
Ara
deryalım
beyemin haberi var sizene yaff Big GrinBig GrinBig Grin
çok güzellerdi janım,saolasın...
Ara
CaNaT
Saol Pelikan çok Hoştu Emeğine Sağlik
Ara
Qetesh
Alıntı:Temel arabası ile Taksim Meydanında dönüp duruyordu. Aynı trafikçinin önünden beşinci defa geçerken, polis de merak etti ve Temel'i durdurup sordu: - Bir yeri mi arıyorsunuz? Niye meydanın etrafında dönüp duruyorsunuz? Temel: - Sol sinyal takıldı da..

[COLOR="Black"]koptum yaaaBig Grin
sağol walla çok güzeldiBig Grin
[/COLOR]
Ara
ZeNabiN
Pelikan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Temel arabası ile Taksim Meydanında dönüp duruyordu. Aynı trafikçinin önünden beşinci defa geçerken, polis de merak etti ve Temel'i durdurup sordu: - Bir yeri mi arıyorsunuz? Niye meydanın etrafında dönüp duruyorsunuz? Temel: - Sol sinyal takıldı da..

:yikildim: :yikildim: :yikildim: süpermiş. böle bişeyi de ancak temel yapar zaten:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Pelikan
teşekkürler arkadaşlar.....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:54 AM