:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
madem öyle
ceylan gözlü1
herkes itiraf ediyo bende etcem
AŞKIIIIMM SENİ ÇOOOOOOOOKKKK SEVİYORUM SENİ ÇOOOOOKK ÖZLEDİM YETER YA DÖN GEL ARTIK BİTSİN BU HASRETLİK
Ara
batu_efe
itiraf ediyorumm kızlarla sadece onları elde etmek için çıktım . ama şuda var onlarla çıkana kadar çok aşırı istek yerini boşvermişliğe bırakıyor bu huyumdan nasıl vazgeçebilirim biri bana yardım etsin....
Ara
blue
batu_efe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:itiraf ediyorumm kızlarla sadece onları elde etmek için çıktım . ama şuda var onlarla çıkana kadar çok aşırı istek yerini boşvermişliğe bırakıyor bu huyumdan nasıl vazgeçebilirim biri bana yardım etsin....

walla durum wahimm...sana bu konuda kimse yardım edemez..çaren yine sende arkadasım..yada ne bilyim seni asla kabul etmicek bi kız hayır kelimesini defalarca suratına çarpınca akıllanabilirisin belki.....içinde bulunduğun hoş bi durum değil..bunu huy olarak adlandırmanada kızdım açıkçası..dediğim gibi umarım bundan sonraki kızla ondan gercekten hoslandıgın we güzel seyleri paylasmak için birlikte olursun..Smile
Ara
batu_efe
:amp: haklısın bende kendime kızıyorum ve dikkat ediyorum bu konuda ama 1.5 2 aylık bir birlikteligim var bu söylediklerimin olmasından korkuyorum ve bunun için de yardım istedim inş böyle devam eder:amp:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:57 PM