:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bülent Ersoy Evlendi
boniboon
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ortada iki dane damat war... piki GeLin ¿? Big Grin
:yikildim: :yikildim: :yikildim: aman allahım ya,hakikaten süper yorumlar :yikildim:
saolasın melek06
Ara
PCKoPaT
€yw Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
YARGIÇ
Aslında eşcinsellik bir hastalık ve bu hastalık yüzünden intihar eden çok insan biliyorum ama evlilik yanlış ama uğraşak boş şeyimiz çok olduğu için ve gündemimiz hep birşeyle meşgul edilmeye çalışıldığı için alıştık artık bunları görmeye.Aslında bizde bir söz vardır görünen köy klavuz istemez boşverin arkadaşlar daha farklı konularla o güzel beyinlerinizi meşgul edin.Neyse yine gelmeye başladılar bana soldan soldanBig Grin
Ara
PCKoPaT
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslında eşcinsellik bir hastalık ve bu hastalık yüzünden intihar eden çok insan biliyorum ama evlilik yanlış ama uğraşak boş şeyimiz çok olduğu için ve gündemimiz hep birşeyle meşgul edilmeye çalışıldığı için alıştık artık bunları görmeye.Aslında bizde bir söz vardır görünen köy klavuz istemez boşverin arkadaşlar daha farklı konularla o güzel beyinlerinizi meşgul edin.Neyse yine gelmeye başladılar bana soldan soldanBig Grin
SoLdan SoLdan mı¿? ahahah Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
YARGIÇ
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SoLdan SoLdan mı¿? ahahah Big GrinBig GrinBig Grin

karıştırmadım dimiBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
yok yok Dooru Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
~uqqaLa~
€hu€hu TorßaLı [[ armaÄžanın memLeket]] ikye ßöLündü Şuan amCaSı armaÄžan için diOrki;

" adam iÇne ÇıkamaS oLduq hiÇ yakıŞıq aLıo mu aLLah aŞkına o admLa o " Big GrinBig Grin
Ara
ceylan gözlü1
aşk evliliği olduğuna inanmıyorum
Ara
~uqqaLa~
kim inanıOo ki ßen de herkes para ewLiLiii oLduuna inanıoo meSeLa Big Grin
Ara
laneth
işin içinde para olsada evlenmem chocuk nerden cıkacak bunlarda yada kimden cıkacak :yikildim: Big Grin ::Smile

ilk Defa Boş konuya Cvp yazdım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pelin Karahan Evlendi... sıla 3 3,943 10-25-2011, Saat: 03:32 PM
Son Yorum: ZencefiL
  İnternette tanıştı, evlendi. acemhe 7 1,045 08-26-2010, Saat: 01:32 PM
Son Yorum: sıla
  paris hilton evlendi! acemhe 2 732 12-29-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: Qetesh
  Bülent Ersoyu20 Günde Aldatmaya Başladi:) rocker_nergiz 3 600 08-11-2007, Saat: 01:45 PM
Son Yorum: !!!CeReN!!!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 08:22 PM