:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bilemezd?mm...
cadım_
Bilmezdim Sevginin de Bir Rengi Oldu?unu An olur, deli sevdam?n suskunlu?unu y?klenirim bir ba??ma. An olur, bulu?ur y?reklerimiz en masum sevda yollar?nda.Umut ki, bitivermi? daha yolun en ba??nda... Ne yolumdas?n ne yolsun sen bana...Bilmezdim ???ks?z yollarda umuda kavu?man?n yorgunlu?unu, Bilmezdim, umudun bir renginin de siyah oldu?unu. Gece olur, en parlak y?ld?za tak?l?r dalar g?zlerim...Gece olur, aniden kayar gider yoklu?una y?ld?z?m. G?lgen ki, d???vermi? kalbime.. Ne yak?ns?n ne uzaks?n sen bana. Bilmezdim hayalinin aynalarda da konu?tu?unu..Bilmezdim, g?zlerinin g?ky?z?nde de durdu?unu. G?n olur, buz da??ndan kopan bir buz par?as? kadar so?uk, G?n olur, i?itir evrenimi g?ne?imin i?ime ?izdi?i ufuk... Sevgin ki, yak?vermi? ate?iyle, Ne s?caks?n ne so?uksun sen bana.. Bilmezdim sevginin de ate?ten bir g?l oldu?unu.. Bilmezdim, g?kku?a??n?n da ?i?ek gibi soldu?unu. Mevsim olur, damarlar?mda dolasan kan cehennem s?ca??nda kavrulur. Mevsim olur, y?re?imde kopan f?rt?nalar k?zg?n ??llere savrulur. ?efkatin ki, sar?vermi? ruhumu... Ne ellerindeyim ne ellerimdesin sen bana Bilmezdim ya?murun suyu da hasretiyle kuruttu?unu, Bilmezdim, ??lde gezinen yaral? bir ceylan? y?re?inden vurdu?unu... Ne?e olur kahkahalarla a?lad???ma g?ler ge?erim... Ne?e olur, mutlulu?u mart?lar?n sesinden dinlerim. G?l?mseyi? ki, d?n?vermi? h??k?r??a i?imde... Ne yalans?n ne do?rusun sen bana... Bilmezdim bir g?l?mseyi?in kadehlerde g?zya?? sundu?unu. Bilmezdim, dudaklar g?l?mserken y?re?e kan doldu?unu. Son olur, ayr?l?k heceleri bir bir k?y?ya vurur... Son olur, s?zler biter ?iirler na?me na?me konu?ur. Adin ki ?iir oluvermi? dudaklar?mda, Ne a?k?ms?n ne canimsin sen bana. Bilmezdim her ald???m nefeste ?l?m? soludu?umu….:o
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:16 PM