:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün yaptıgınız en güzel şey
blue_belial
Big Grin yok komsum ya, benımde arıcak kımsem yok valla
olsa alırım zati bi tel eyw Smile
AfrâsyâB
gelen son msj şimdi geldi Big Grin bakın
lan allah belanı versin videolarımızı izliyodum napıyon ölmedin mi daha bayramda kesmediler dimi seni Smile i.ne bi arkadaştan Big Grin bayram kutlama mesajı hayvanın Big Grin
Ara
adyge55
gelen son msj seni ceheneme bekliyoruz duyduki soğukmuş oralar gel ıstalım seni diye msj işte Big Grin
Ara
fearless_
nicolas cage'in macera filmi büyük hazine'nin 3 ocak ankara on gösterimine katılmak için ''FILM 06''yaz 3456 ya gönder.kazanırsan film vizyona girmeden izle!!

heheheh bolö bişii gelmiş bende yeni okudumm
Ara
*AnGeL_GirL*
annem nakliyatçıyı aradın mı?
Ara
MaNeSiA
nbr????????????
Ara
_BarBie_
''İyiyim bitanem sağolasın sen nasılsın?Nöbetten çıktım bugün sabah okula gittim gelince uyudun şimdide ders çalışıyorum yarın sınavm var Sad ama Allaha şükür sağlığım yerinde ii ki varsın kankaam seni çok seviorum öptm sulu sulu''

Big Grinkankamm benim ya bnde seviorum senii duyman imkansız ama olsun sölimBig Grin Big Grinuzun zamandır turkcell hariç ilk kes birinden msj geldiBig Grin
Ara
adyge55
şöle bi msj gelmediki bizde yazalım Big Grin

kör olasıca msj gelsene Big Grin
Ara
_BarBie_
Banada gelmes ayda yılda bi hayırsız kankam var Big Grin o atıoo Yoksa msj fukarasıyımBig Grin
Ara
AfrâsyâB
t.celin bilmem ne kampanyasından geldi :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BUGÜN NASIL BİR GÜNDÜ(bir cümleyle ikide olabilr) metal_cix 207 7,915 04-06-2022, Saat: 07:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Tercih oyunu...(çok güzel) lover 283 4,931 04-05-2022, Saat: 06:23 AM
Son Yorum: wildfang
  Bugün Foruma Takılmaktan başka ne Yaptınız... _eRen_ 186 7,451 03-19-2021, Saat: 10:23 PM
Son Yorum: badelie
  bugün en cok kimi öslediniz?? MissBela 262 10,268 08-01-2015, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: acemhe
  bugün duyduğunuz en güzel cümle nedir? acemhe 48 3,043 03-12-2012, Saat: 01:42 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 11:47 AM