:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cep tel. gelen en son msj ..?
toxique_lierre&b.b.k
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Boynu b?k?k karanfilim, senin olmaya geldim. U?urumun s?n?r?nda gezinen; h?rs?z ??lg?n soysuzd??lerimle. Sana teslim olmaya geldim! Ars?z sevi?lerim haylaz g?l??lerim, yagmurun sevi?ti?i tenimle seninle yanmaya geldim! G?zlerim geceyle karar?rken bedenim ay ????? ile k?vr?l?rken, ruhum g?kku?a??na kelep?eliyken sende var olmaya geldim. Boynu b?k?k karanfilim, seninle ?lmeye geldim. A? koynunu ben geldim. (15.07.2006 - 15:10 )

Bu mesaj nas?l geldi bende anlamad?m. Ka? karakter var burda. Smile
mannak nolcakBig Grin yeni gordumCool sana milyonlarla gelmeimWink
Ara
toxique_lierre&b.b.k
gelemeyen msj...mesgul bi is adami :p ama konturu yokRolleyes ...yerim ben onuWink
Ara
Tam1_MaynaK
karanlıktan korkmadık yorgun düştük uyuyacak yer aradık bi anamız kaldı söwülmedik bide yaralı yüreimiz !Neden bilmem meltem biz neydik neden sewilmedik ..?
walah yasacaqh bi cewap bulamadım Sad
Ara
CariSmaBoY
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gelemeyen msj...mesgul bi is adami :p ama konturu yokRolleyes ...yerim ben onuWink

Afiyetttt olsunnn :p:oWink
ne i? adam?ym?? ama Big GrinBig Grin:eek:
toxique_lierre&b.b.k
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Afiyetttt olsunnn :p:oWink
ne i? adam?ym?? ama Big GrinBig Grin:eek:
sana cekmisBig Grin kiskanma bikeremSmile iste seninde olur dermisimBig Grin
mesgul bi isadami kimligi var,2.elBig Grin mannak cocuk icinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
Bana geLen en son msj bi k?s arkada?tan geLdi ; Big Grin

?yisn mi ? bak enkaz altnda kald?ysan s?Le ?karmaya geLeym.?ekinme yani.Big Grin
Ara
in_love_girl
en son msj şöLeydi :

sayın veli.. öğrencimis ayLin bugün dersanemise geLmemiştir. Bilginis oLsun :yikildim:
Ara
ROSE
az önce gelen bi mesajdıConfusedelam canım nbr napıon hafta sonu napıon işin çıkmasın ...SmileSmile)SmileSmileSmile
Ara
friendly82
kalan kontur : -19:kral: :kral: :kral:
Ara
ѕqρα кJмя
Bilgisayarda deilsn sen galiba ?

bi kıs arktan Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tlfnunuza Gelen En Son Msj?????? deli-kı@z 3 572 03-16-2009, Saat: 11:21 PM
Son Yorum: sıla
  duygusal şarkı dnlediinde ilk aklna gelen kişi ve olay?? _AL0n3_ 10 1,105 10-05-2008, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: σfflαчи
  İStediğimiz bir üyeye içimizden gelen duygularımızı dökelim *Asİ-yÜrEk* 0 440 03-01-2008, Saat: 02:49 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Hayatta başına gelen en güzel şey nedir.....?? rocker_nergiz 48 2,307 12-22-2007, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Şimdi Zil Çalsa Gelen Kim Olsun İsterdiniz?? Melek06 9 750 05-25-2007, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:39 PM