:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cep tel. gelen en son msj ..?
Rüya Güzeli
acelen wardı we kötü görünüyodun diye sni tutmadım ama sana tek bişey diyim seni bi daha o saatte dışarda görmiyim Angry
Ara
tatlı_cadı
qanqa Semih abi war pc ßa$ında çıkınJa aLıcm Big Grin
Ara
happy yeliz
kiz deli çatlak özürlüü napıyonnn kandil gecesi dersmi çalişcannn özürlü SmileSmilebu arada kandilin mübarek olsun mcx SmileSmile

diye bi mesajj deli bi arkiden SmileSmile
Ara
derdo
kandill msj ı Smile
PCKoPaT
TLSM den: DeğerLi aßonemiS ßakiyeniS 9 Kontördür KeSintiSiz iLetiShime Dewam etmek iChin En kıSa Zamanda Kontör YükLein Big Grin
Âh be.
Ara
can yoldaşım
çabuk ewe gell
Ara
tatlı_cadı
FLa$! FLa$! FLa$!
IsPaNak iLiNiNi MaNDNaZ İLçeSiNe ßaqLı DoMaTeS KöYüNDe ßißeRiN PuSu KuraRaK $ehiT ETTiqi 17 PatLıJn TöreNLe MuTFaqa VeRiLDi..
AyRıJa YaRaLaNaN 27taNe DoLMaLıK ßißeRTeNCeRe DeVLeT HaSTaHaNeSi KaLDırıLdı..
KöY MuHTaRı KaRpuZuN WerDiqi ßiLqiLer aRaSıNDa 8 UzUN NaMLu PıRaSa 3 qöz Ya$aRTıJı SoqaN Ve PaTLaMaYa HaZıR MıSıR eLe qeçeRiLDi..
GeLeN ßiLqiLer aRaSıNda MuHaßeriMiz HıYaR YoqurDun SaLdırıLarına uqRaYaRaK CaCık oLdu...

DieN ßi MsJ...:yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
ii sen nsl istersen öle olsun ben yine de unutma dedim

die bi msj
Ara
blue_belial
mesaj iletilemedi

(ezberımsıne dun kandıl ıcın msj atmıstım Big Grin o ıletılememıs)
Rüya Güzeli
bu saatte rahatsız ettik özür de yarın bizim mekana gelsene konuşuruz biraz yarın msj at mutlaka bana Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tlfnunuza Gelen En Son Msj?????? deli-kı@z 3 586 03-16-2009, Saat: 11:21 PM
Son Yorum: sıla
  duygusal şarkı dnlediinde ilk aklna gelen kişi ve olay?? _AL0n3_ 10 1,117 10-05-2008, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: σfflαчи
  İStediğimiz bir üyeye içimizden gelen duygularımızı dökelim *Asİ-yÜrEk* 0 445 03-01-2008, Saat: 02:49 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Hayatta başına gelen en güzel şey nedir.....?? rocker_nergiz 48 2,381 12-22-2007, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Şimdi Zil Çalsa Gelen Kim Olsun İsterdiniz?? Melek06 9 754 05-25-2007, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 11:47 PM