:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k Yemini
Emy
Bug?n oldu?u gibi yar?n da, yar?ndan sonra da, Ondan sonraki g?nlerde de g?zlerimdeki yerinin de?i?meyece?ine...Seni bir ?m?r sevece?ime...Kelebeklerin renklerinin insan? b?y?lemesi gibi, yar?n?mda da hep sevginle ya?ayaca??ma... Her bak???nda okudu?un o g?zleri her zaman yan?mda g?rece?ine, en yak?n dostun, en yak?n s?rda??n, en yak?n arkada??n olaca??ma... S?k?nt?n?n s?k?nt?m; ?z?nt?n?n ?z?nt?m olaca??na...Her k?zg?n an?n? ?i?e?e d?n??t?rece?ime...Her ?zg?n an?nda tebess?m?n geri gelmesi i?in elimden geleni yapaca??ma...Asla ve asla so?uktan ve yanl?zl?ktan ???meyece?ine...Yan?nda olmad???m ve varl???ma ihtiyac?n oldu?u her anda bir r?zgar olup seni saraca??ma...G?z?m?n g?z?ne de?di?i her an; sana yeniden a??k olup seni bir periye d?n??t?rece?ime...Ya?am boyu her sabah sana a??k olaraka uyanaca??ma...Sen uyurken sana bak?p, Sen ve Ben i?in dualar edece?ime...Hasta oldu?un zaman sana ?orba yapaca??ma...Seni asla ?zmeyece?ime... ...Sevgimin asla de?i?meyece?ine...Sevgimin asla azalmayaca??na...Bilakis her g?n b?y?yen bir sevgiyi d?n?p mutluluk ormanlar?na seni ta??yaca??ma...Senin her?eyin ?n?nde oldu?un ger?e?inin asla de?i?meyece?ine...Seni asla ihmal etmeyece?ime...Senin sadece 14 ?ubat`ta de?il, 365 tane Sevgililer G?n?`nde 365 tane ismin olaca??na...Sana yalan s?ylemeyece?ime...Ba?kalar?n?n yan?ndayken seni asla unutmayaca??ma...Elini usul usul, korka korka tuttu?um o ilk g?ndeki ayn? heyecan? hep ya?ayaca??ma...Bir ?m?r senin elini b?rakmayaca??ma...Bir ?m?r Can`?m olarak kalaca??na...T?m balonlar? senin i?in g?ky?z?ne salaca??ma... T?m ?i?eklerde seni g?rece?ime...Okyanuslarda seni dalga yapaca??ma...Y?ld?zlara kement ataca??ma...G?kku?a??na sal?ncak kurup 7 renge senin rengini kar??t?raca??ma...Her sat?rda seni yazaca??ma...Seni ?izece?ime ve sana seslenece?ime...Hi? bir ?eyin, hi?birzaman senin ?!

n?ne ge?emeyece?ine...Her g?n?n bir ?ncekinden daha g?zel olaca??na...Her an?n unutulmazl?k zincirine bir yenisini ekleyece?ine... Sana her zaman HAYATIM diyece?ime...

Seni sonzukluk kadar ?ok sevece?ime...
Sen, ''SEN'' oldu?un i?in seni sevece?ime...
Seni ''Bir ?m?rden de ?te'' sevece?ime...
Seni Seviyorum diyece?ime...

S?Z VER?R?M......

Ara
ladylinkin
ya b?yle ?eylerii her okuyu?umda i?im ?rperiyo b?yle bi duygusal fln oluyorum Sad

nese ya ?ook g?sel bi yaz? payla??m i?in sa?ol emy Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A$K YeMiNi (Süper!) lover 12 1,124 04-13-2022, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: wildfang
  A?K YeMiNi nehir_on9 10 438 04-07-2022, Saat: 05:12 PM
Son Yorum: wildfang
  AŞK yemini kuTsaLdıR...BiLsende,biLmesende !!! a/r/z 0 498 06-28-2009, Saat: 06:55 PM
Son Yorum: a/r/z
  aşk yemini (resimli) Qetesh 23 1,713 10-22-2008, Saat: 08:44 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  AşK yEmİnİ *mavis* 3 536 10-19-2007, Saat: 12:57 PM
Son Yorum: *mavis*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:08 AM