:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herşey sensin...
deryalım
adszpe9pn8.png

[b]Şimdi senden Vaz mı geçmeli?
Masal olup yola devam mı etmeli?
Ben kalpten sorumlu,
Aşka zorunluydum,
Anladım, herşey sensin!
Sen söyle şimdi
...Öyle çekip giderken ne yapmalı ardından? Nedensiz gidişinden, korkularınla yüzleşmeden kaçışından sonra öyle durup vaz mı geçmeli senden? Bu kadar basit mi olmalı sonun? Üstelik hayatımın en karışığıyken sen... Yağan yağmurda buğulu camlardan kayboluşunu mu seyretmeliyim?..

Hadi söyle şimdi...
Yokmuşsun, hiç olmamışsın gibi mi yapmalıyım? Bir hayal, bir masal, bir rüya olarak mı görmeliyim seni? Bunları yapabilmeyi ne çok isterdim bir bilsen! O zaman için acımazdı böyle... Hayatta, bende devam ederdik yolumuza... Ama hiç biri değilsin beni yarı yolda bırakandan başka!..

Ben zaten sorunluydum... Sorunlu kalbimden sorumluydum... Aşka zorunluydum bu yüzden! Sen aydınlatandın karanlığı... Dünyada ne varsa sendin sevdiren, herşey seninle güzeldi. Kalbim kırıktı... Parçalandı ... "Aşk yok!" dediğim zamanlarda, var ettin varlığınla ama şimdi alıp gittin yokluğunla!.. Benim anladığımı hiç anlamadın sen! Öyle yitip giden herşey gibi gelip geçtin ömrümden... Korktum... Korktuğum başıma geldi...
Ve ben;

Anladım...
[/b]
Ara
Qetesh
:::::::::tşklerSmile::::::::
Ara
deryalım
ben teşekkür ederim ifindim ne demek...Tongue
Ara
Melek06
tesekkürler canımSmileSmile
Ara
deryalım
saolasın melekcim....
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[b]Ben zaten sorunluydum... Sorunlu kalbimden sorumluydum... Aşka zorunluydum bu yüzden!
[/b]

çok güzel yüreğine sağlık paylaşımın için tşklr
Ara
deryalım
sevindim ercan beyenmene...
saolasın...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensin o DiLruBa..... (: PaPaTYa_PReNSeS 5 391 04-13-2022, Saat: 09:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Sensin! (Bana Duydugum En Guzel Sozlerı Soyleyen Kısıye, Ufak bı hedıye) blue_belial 9 654 04-13-2022, Saat: 08:52 PM
  Sana AşıK OLmamın SoRumLuSu SenSin...... €BeRimSin 4 324 04-09-2022, Saat: 03:40 AM
  En GüzeL BaHaR MevSimi SenSin..... €BeRimSin 3 514 04-09-2022, Saat: 03:36 AM
  ------------- : O SenSin €BeRimSin 6 321 04-09-2022, Saat: 03:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:18 PM