:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idam mahkumusunuz..son arzunuz ne olurdu......?????
GCLRNFNS
yaaa benim helvamııııı melek yapsınnn içinede zehir katsınnn herkese yedirsinnnn :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dımam SmileSmileSmileama sözmü sora aglıcaz:yikildim: :yikildim:

tammaa bende sendee alıycazzz hele bi şimdii rahat rahat ölekk tammammııııı:yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
son kez son kez onunla olmak ısterdım

sonra ölüm bıle vız gelır :'( :'( :'(
Ara
PCKoPaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:son kez son kez onunla olmak ısterdım

sonra ölüm bıle vız gelır :'( :'( :'(

yuh ßea aßijimBig Grin aLLah günayLArımı affetSin de ßareBig Grin gidion gümßürtüye Big Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
mümkünse onunla ölmek istiyorumm cellat beyy asıl suçlu oo. serseriii....SmileSmile
Ara
Melek06
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa benim helvamııııı melek yapsınnn içinede zehir katsınnn herkese yedirsinnnn :yikildim:
sen öldükten sora illa pesinden getircen herkesi:yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuh ßea aßijimBig Grin aLLah günayLArımı affetSin de ßareBig Grin gidion gümßürtüye Big Grin

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
CaNaT
son kes kuzenimi kucaklamak istiyorum
kusenin nerde ?
sizlere ömür Smile
Ara
PCKoPaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ßiri aßimi durdurSunBig GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen öldükten sora illa pesinden getircen herkesi:yikildim: :yikildim:

ya şimdi orayı bilmiyom yaa ben yol gösterirsinizz yolu yordamı siz biliyosunuz ya o bakımdann melekim:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  biri size çok çirkin oldugunuzu söylese,tepkiniz nasıl olurdu??? lover 84 3,077 04-05-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 8,889 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  Hayatta Herkezin Bir Sloganı Olsa Sizinki Ne Olurdu. deli yürek 8 722 08-24-2009, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: deli yürek
  adı ne olurdu..? -madamchatlaq- 4 423 12-23-2008, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: Hasretiim
  IssIz Adaya Forum Uçağı Düşseydi Ne Tür Geyikler Olurdu Sizce? DeRiN_SeSsİzLiK 3 689 12-18-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:05 PM