:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idam mahkumusunuz..son arzunuz ne olurdu......?????
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benı köyümün yagmurlarında yıkasınlar :yikildim::yikildim::yikildim:

oldu sana bide afrikadan arap sabunu sipariş ederizzz yıkanırsın bariiii:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abii hani ben yetimim ya hani ben öksüsüm ya korkarım yalnızz ben pckopatta gelsinnn:yikildim:

abı hadı sen gıdıyosun da pc sekerı nıye göturuyon :yikildim::yikildim::yikildim: ben bılıyodum zaten sen bu pckopata gıcık oluyon :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Melek06
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kime melek zebanileremiiiiii:yikildim: :yikildim:
:'(:'(:'(:'(:'(Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ara
GCLRNFNS
mümkünsee bütün fenerlilerde benle gelebilirmii öbür tarafaaa onlar burda faslalıkk cellatt abiiii:yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
bn elime bi kuran wermelerini sonrada namaz kılmama izin wermelerini isterdim öle öldürmelerini.
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oldu sana bide afrikadan arap sabunu sipariş ederizzz yıkanırsın bariiii:yikildim: :yikildim: :yikildim:

abı super olur ama mumkunse yesıllerı olsun onlar daha guzel kokuyo :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::'(:'(:'(:'(:'(Sad Sad Sad Sad Sad Sad

melekimm hadi katıl biseee sonraa beraber aglarızzzz omlmasmıııı.....Sad
Ara
CaNaT
bir dak sigara içmek istiyorum o sigara bitmeden asılmak istemiyorum
cellat sigarayı getirir yakmaya çalışır
hop dur derim ben canımı yolda bulmadım bizimkisi dudak tiryakiliği Smile
Ara
PCKoPaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abii hani ben yetimim ya hani ben öksüsüm ya korkarım yalnızz ben pckopatta gelsinnn:yikildim:
ßi de ßana pckopat derler. adama ßak yaw öLeCek haLa ßenLe uğra$yoBig Grin
Âh be.
Ara
Melek06
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:melekimm hadi katıl biseee sonraa beraber aglarızzzz omlmasmıııı.....Sad
dımam SmileSmileSmileama sözmü sora aglıcaz:yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  biri size çok çirkin oldugunuzu söylese,tepkiniz nasıl olurdu??? lover 84 3,077 04-05-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 8,889 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  Hayatta Herkezin Bir Sloganı Olsa Sizinki Ne Olurdu. deli yürek 8 722 08-24-2009, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: deli yürek
  adı ne olurdu..? -madamchatlaq- 4 423 12-23-2008, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: Hasretiim
  IssIz Adaya Forum Uçağı Düşseydi Ne Tür Geyikler Olurdu Sizce? DeRiN_SeSsİzLiK 3 689 12-18-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:00 PM