:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bole kardes olmaz olsun...
soyle
Mecidiyek?y'de bir apartman kap?c?s?, uzun s?redir birlikte olduklar?n? bildi?i kar?s? ve karde?ini b??akla delik de?ik etti. A?abey, karde?ini olay yerinde ?ld?r?rken, e?ini a??r yaralad?.

Mustafa Y(19) liseden mezun olduktan sonra i? bulmak amac?yla ge?en haziran ay?nda Kastamonu'dan, ?stanbul'da kap?c?l?k yapan a?abeyi Erol Y'n?n (37) yan?na geldi. Mustafa Y, bu s?re i?inde Mecidiyek?y'deki M. Konak Apartman?'nda kap?c?l?k yapan a?abeyi Erol Y ve yengesi ?erife Y (29) ile birlikte ya?amaya ba?lad?.

?OCU?U EVDEN YOLLADI

Kar?s? ile karde?i aras?nda bir ili?kiden ??phelenen Erol Y, bir ay ?nce bir webcam (gizli kamera) sat?n ald?. E?iyle karde?inin sevi?me g?r?nt?lerini kayda alan Erol Y, onlar? ?ld?rmeyi kafas?na koydu, be? ya??ndaki k?z?n? da ?skenderun'daki babas?n?n yan?na g?nderdi. Kar?s?na da Kastamonu'ya gidece?ini s?yleyip kameray? yerle?tiren kap?c?, sabaha kar?? gizlice eve girdi. E?i ve karde?ini uyand?r?p sorguya ?eken Y, her ikisi de ili?kiyi inkar edince g?r?nt?leri onlara seyrettirdi.

MUTFAKTAN BI?A?I KAPTI

Mutfak b??a??yla ?nce karde?inin bo?az?n? kesen ?fkeli koca, kar?s?n? da delik de?ik etti. Mustafa Y olay yerinde ya?am?n? yitirirken, ?erife Y a??r yaraland?. Yerde hareketsiz yatan kar?s?n?n ?ld???n? d???nen Erol Y. polisi arayarak, 'Kar?m? ve karde?imi ?ld?rd?m, gelip beni al?n' dedi. Hayatta oldu?u anla??lan ?erife Y, ?i?li Etfal Hastanesi'ne kald?r?larak tedavi alt?na al?nd?. ?fade vermek istemeyen Erol Y'n?n sorgusu s?r?yor.

B?t?n bunlar?n ?st?ne adam bi de sigara yak?yor... ben helal olsun diyorum. gerekeni yapm??...

b1f9da9c-manset_1.jpg
Ara
tuti
B?t?n bunlar?n ?st?ne adam bi de sigara yak?yor... ben helal olsun diyorum. gerekeni yapm??...

Bende seni k?n?yorum...

Allah'?n verdi?i can? Allah'dan ba?ka kimsenin almaya hakk? yoktur...
Ara
ladylinkin
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah'?n verdi?i can? Allah'dan ba?ka kimsenin almaya hakk? yoktur...

Hakl?s?n. Allah'?n verdi?i can? Allah'dan ba?ka kimsenin almaya hakk? yoktur ama ne ac?d?r ki baz?lar? kendilerinde bu hakk? g?r?rler ve azc?k ?z?c? bi?i ya?asalar ellerini silaha,b??a?a atarlar halbuki sabretseler sonunda alcaklar? m?kafat?n her?eye de?er olaca??n? g?receklerdir.B?yle insanlar? k?nam?yorum sadece ''Allah hidayet versin'' diyorum...

bu arada haber i?in sa?olWink
Ara
YARGIÇ
tuti kardeşime verdiğim dayağa hayır sözünü unutmadım ama kin beslediklerimden ahirette davacı olacağım
Ara
PunisheR
can almaya ben de karşıyım ama insanlar anlık sinirlerine yeniliyorlar işte,ki buradaki sinir anlık değil ölümsüz bi sinir olsa gerek !
Ara
tuti
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tuti karde?ime verdi?im daya?a hay?r s?z?n? unutmad?m

Eyvallah karde?im...Smile
Ara
kankiler
Way Be İŞte Uyrun Burdan Yakin Misali
Ara
Z?hal
Keske ALLAH a havale etseydi. Onlar zaten günahlarin en büyügü islemisler, zina yapmislar. O da katil olmus. Ne farki var simdi?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kardeş çıkan çift evleniyor Hasretiim 2 536 01-15-2011, Saat: 01:16 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  böle bişi yoq! katilhayalet 3 733 03-04-2009, Saat: 12:49 PM
Son Yorum: oguz19
  her ekegin belasi olan sey bole olusmus :D :D soyle 9 1,106 08-20-2008, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Ee Bukadar da olmaz artık......Japonların marifeti rocker_nergiz 10 1,152 04-12-2008, Saat: 04:46 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  bole koltuk gormediniz-mobil koltuklar..D:D::D iLLeth.! 8 615 09-30-2007, Saat: 09:30 PM
Son Yorum: ßatuhan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:12 AM