:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZeuS
MasaL_perisi
Hoş geldin ZeuS...
İyi eğlenceler dilecektim ama geç kaldım galiba
Eğlence başladı bile Wink
Güzel ve huzurlu günler seninle olsun ZeuS...
Ara
ZeuS
Hoşbulduk.
Hiçbişey için hiçbişey geç sayılmaz.
Güzel ve huzurlu günler hepimizle olsun.
Ara
MasaL_perisi
Haklısın
Her geç kalış bir yeni başlangıç için yeni fırsatlar veriyor inasanlara hayat...
Ara
Rüya Güzeli
Eğlenceli qeçmiyosa neden hala burdasın eğlencesiz ortamları sewiyosan mertte burayı eglencesiz yapıyosa bişey yazmaya hakkın yok o zmn.
Mert arkadaşımıza o zmn buraya cvp yazma felan yazmışsın sen yokken biz burdaydık we misafirperveligimizi göstermek istedik tabi misafirperveliğini bilmeyen bi üyeye ne kdr yanlış oldugu ortada.
hata arkadaşımızın olabilir. Nese sana ii eğlencesiz paylaşımlar sohbetler.
Ara
d€n!z kısı
ZeuS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Banim konuma yani bana msj yazmazsan cevap da almazsın Wink
yazıp yazmıcanı sanamı sorcaq istediği yere yazar yorum yapar buna sen karışamazsın hoşgeldin dicem ama pek hoş gelmişe benzemionBig Grin:yikildim::yikildim:
d€n!z kısı
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğlenceli qeçmiyosa neden hala burdasın eğlencesiz ortamları sewiyosan mertte burayı eglencesiz yapıyosa bişey yazmaya hakkın yok o zmn.
Mert arkadaşımıza o zmn buraya cvp yazma felan yazmışsın sen yokken biz burdaydık we misafirperveligimizi göstermek istedik tabi misafirperveliğini bilmeyen bi üyeye ne kdr yanlış oldugu ortada.
tamamen noktasına kadar katılıyorum:yikildim:esra mujcxx canımSmile
hiaxibaby
Vergi numaran ve tc kimlik no nu alabilirmiyim Big Grin
Ara
hiaxibaby
sagopa ya bırak git youtubeyi aç al bide burdan yakı dinle otur yat sen tartışmak senın neyıne Big Grin
Ara
ZeuS
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğlenceli qeçmiyosa neden hala burdasın eğlencesiz ortamları sewiyosan mertte burayı eglencesiz yapıyosa bişey yazmaya hakkın yok o zmn.

Neden hala burdayım? Kimse kimseye benzemez dedim ama benzeyenler çoğunlukta galiba ayrıca senin için de burda değilim seni ilgilendirmez onun için.
Arkadaşınıza buraya cevap yazma demedim sadece benden cevap istemediğini söyledi ben de bişe yazmazsan cevap da almazsın dedim. Gördüklerini anlamıyorsan Allah yardım etsin.
İyi paylaşımlar filan demişsin de misafirperverlik bilmiyorsam göstermeseydin misafirperverliğini ama yine de saol iyi dileklerin için Wink
Ara
Rüya Güzeli
yeni bi üyenin tartışma çıkarması neyine _?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 05:48 AM