:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İmkansız Sevgiliye
emelsultan
[url="http://www.frmmunzur.org"]İMKANSIZ SEVGİLİYE....
Bugün ne yaptım biliyormusun?Papatyalar topladım senin için..Gökyüzünü izledim..Güneşin doğuşunu, sensizliğin sessiz hıçkırıyla haykırdım dağlara..Bir başkaydım bugün ey sevgili seni daha bir sevdim daha bir işledim yüreğime..Umutlar tükenmeden çaresiz bekledim seni... Sen bilmedin ne fayda..Bilme deli çocuk duyma olur mu?Ben yine aynı yollardan yürüyorum..Yine aynada gülüyorum kendime..yine ıslanıyor gözlerim sensizliğin ortasında..yine duyuyorum kuş seslerini..sen duyma beni olurmu?Ben herşeye rağmen yaşıyorum..Belki sensiz belki çaresiz ama inan mutlu bir aşığın hüznüyle yaşıyorum..Bir indi bir çıktı kayalara vuran dalgalarda yüreğim..Sensizliğin verdiği buruk acıyı çektim yine..Olsun be sevdalım sana değer..O en değerli duyguyu yaşattın ya bana senin için herşeye değer..Hayata aşka gülen alay eden beni ne hale çevirdin sen.Helal sana ey sevgili..kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak yerdesin..bilmedin bilmeyeceksin..Sevginin yerini riyakarlığın aldığı şu yaşamda bulamadığın kadar sevgi sunmuştum sana oysa..İmkansızımsın benim, gururum, aldığım soluk ve eski fotoğraflarımdaki çocuksu gülüşsün..Sana bu kadar yakınken uzaklaran izlemek koyuyor be sevdalım..Gözlerine bakamamak,sevdiğimi haykıramamak,seni hep uzaktan izlemek inan acıların en büyüğü..Hep ben yaşatırdım bu uyguları başkasına şimi neden ben?Belki de Allah'ın cezasısın bana..Görmediğim sevgilerin intikamı belki de bu kimbilir?Belkide tutan bir ah sın sen..Ahhh sevdiğim hayatıma bedel oldun sen..Yalnız seninle kurulu bir hayattayım şimdi..Sabah uyandığımda kahvaltımsın sen..Sokaktaki yaşlı amcasın..bir kuş sesisin..attığım adımsın..kitaplarımsın..mutluluğum,hüznümsà ?n..
Yaşadığım her yerdesin sen..Ahh bir bilsen..Dünya bildi sen bilmedin be eşsiz sevdalım..Oysa birlikte yaşamak vardı tüm güzellikleri..dizine yatmak ve gözlerine dalmak sonun başlangıcı olurdu belki..ve sevdiğimi haykırmak sesim kesilene kadar..Çıldırtan yalnızlığın ortasındayım şimdi..Sen nerdesin, kimlerlesin aklıma düştün be ey sevgili..yüreğimde olman yetmedi..artık çözüm getiremediğim gibi
soruda soramaz oldum..ne çekilmez çileymiş aşk acısı..ne acıymış imkansız sevgiyi yalnız yaşamak..Hayata dair istediğim tek şey sensin..İlkimsin benim ve sonum olacaksın
SENİ SEVİYORUM EŞSİZ SEVGİLİ...[/url]
Ara
sultana
imkansızsa at çöpe gitsin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İmkansız Aşk Glenervan 1 580 07-20-2008, Saat: 03:03 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  sevgılıye yazılan küçük mektup Gulguzeliii 0 1,168 05-30-2007, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: Gulguzeliii
  Nazl? sevgiliye a?k mektubu Son Noktam 2 787 07-08-2006, Saat: 07:06 PM