:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dondurmaya göre kişiLiğin :D:D
nazarboncuqu
Uzmanlardan,tercih ettiğiniz dondurmaya göre karakter tahlilleri:

çilekli dondurma:çilekli dondurma sevenler;dikatli ve tedbirli bir yapıya sahip,bununla birlikte dışarıya karşı sempatik görünseler de güvensiz yapıları var.

karamelli dondurma:karamelli dondurma sevenler;çok düşünen ve detaylara inmeyi seven,mutluluğu ayrıntılarda arayan bir karakterist özellik taşıyor.İnsanları mutlu etmekten çok büyük zevk alıyorlar

çikolatalı dondurma:çikolatalı dondurma sevenler;hızlı yaşamayı seviyor.Cazibesine ve sevimliliğine çok güvenirler,bu özelllikleriyle karşısındakilerin dikkatini çekerler.bu kişilerin çok güvenilmediği de belirtiliyor.

limonlu dondurma:limonlu dondurma sevenler;nostaljik bir yapıya sahipler.Onlara göre eskiye ait herşey dikkat çekicidir.İkili ilişkilerinde hep eskiyi örnek alırlar ve 70'li yılların aşklarını yaşamak isterler.

fıstıklı dondurma:fıstıklı dondurma sevenler;içe kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptirler duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanırlar ve ilk adımı heo karşıdan beklerler.

vişneli dondurma:vişneli dondurma sevenler;eğlenmeyi de çok seviyor.insanları en olumsuz şartlarda bile gülümseten,ailelerine düşkün bir karakterleri var.. duygularını ise içlerinde yaşarlar ve kimseye belli etmezler
Ara
nazarboncuqu
karamelli dondurma:karamelli dondurma sevenler;çok düşünen ve detaylara inmeyi seven,mutluluğu ayrıntılarda arayan bir karakterist özellik taşıyor.İnsanları mutlu etmekten çok büyük zevk alıyorlar
Ara
wazqecilmezim
karemeL ve cıkoLataLı dondurmaaa .)Smile
Ara
nazarboncuqu
[ı]Smile Smile Smile Smile Smile[/ı]
Ara
Hasretiim
çikolatalı dondurma:çikolatalı dondurma sevenler;hızlı yaşamayı seviyor.Cazibesine ve sevimliliğine çok güvenirler,bu özelllikleriyle karşısındakilerin dikkatini çekerler.bu kişilerin çok güvenilmediği de belirtiliyor.

limonlu dondurma:limonlu dondurma sevenler;nostaljik bir yapıya sahipler.Onlara göre eskiye ait herşey dikkat çekicidir.İkili ilişkilerinde hep eskiyi örnek alırlar ve 70'li yılların aşklarını yaşamak isterler.

Tesekkürler Smile
Ara
nazarboncuqu
Rica ederim Smile
Ara
Seyduna
benim dondurmam yokBig Grin burda ben kişiliksizmiyim şimdi be Tongue hıh
Ara
nazarboncuqu
onu bulamadım Big Grin demek ki öylesin :yikildim:
Ara
Qetesh
Alıntı:fıstıklı dondurma:fıstıklı dondurma sevenler;içe kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptirler duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanırlar ve ilk adımı heo karşıdan beklerler.

Dondurma ne alaka dicektim ama sonuç ortadaBig Grin.. Tam beni anlatmışTongue
Ara
nazarboncuqu
Big Grin Big Grin
Rica Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Burçlara göre mesaj ve hediye seçimleri. Hasretiim 1 336 04-13-2022, Saat: 03:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Burçlara Göre Düğünler Hasretiim 2 365 04-12-2022, Saat: 04:28 PM
  Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz lover 5 446 04-11-2022, Saat: 02:50 PM
  Doğduğunuz Aya Göre Karekteriniz kardelen 31 1,813 04-04-2022, Saat: 12:52 PM
  Burçlara göre Zeka Hasretiim 6 505 06-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:34 PM