:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yar?m Kazak
isyanbitmez
......................
YARGIÇ
5.PERDE F?NAL
TAM BUNLARI KONU?URKEN B?R DEPREM OLDU.HAFTA SONUYDU.KANT?N EN ALT KATTAYDI.YIKILAN B?NANIN ALTINDA KALDILAR VE ?K?S? DE HAYATA VEDA ETT?LER.N?HAL BULU?MA HAKKINDA K?MSEYE B?R ?EY S?YLEMEM??T?.TOLGA'NIN OLACAKLARDAN ZATEN HABER? YOKTU.ONLARI TANIYAN ARKADA?LARI B?RB?RLER?N? NE KADAR ?OK SEVD?KLER?NDEN BAHSED?YORLARDI.HABER GAZETELERE YANSIDI.BA?LIKLARDA D?NYADA B?RB?R?NDEN AYRILMAYAN A?IKLAR YAZILIYDI.K?MSE B?LM?YORDU ONLARIN AYRILDI?INI VE YALAN B?R A?K H?KAYES? MUTSUZ SONLA B?TT?.
YIKTIK PERDEY? EYLED?K V?RAN.....[/quote]

YAN? D?N SEN?N BANA KURDU?UN C?MLEYE YAKIN B?R?EYLER S?YLESEM SANIRIM YANLI? OLMAZ KARDE??M SABAH SABAH SABIR VE ?NATLA YAZIYI OKUDUM B?T?N D?KKAT?MLE SONRA ?OK ?LG?M? ?EKT? ?OK G?ZEL TASV?R ED?LEN B?R KANT?N SANK? ???NDEYM???M G?B? GELD? BANA B? AN N?HAL VE TOLGA B?LE CANLANDI G?Z?MDE Y?NE YANILTMADIN BEN? ?OK G?ZEL OLMU? AMA ?U SON ???M? KARARTTI YAN? S?YLEMEDEN GE?EMEYECE??M KARDE??M KAHVALTI ?ST? H?Z?N.....
Ara
isyanbitmez
H?ZN?N ORTASINDA B?R YER VAR,
G?ZLER?N?N MAV?L???NE ?ALAN.
UMUDUM B?T?NCE ONA SARILIYORUM,
BA?KA ?ANSIM YOKTU ?NAN.(??MD? AKLIMA GELEN B?R SA?MALIK)
SONLARI BECEREM?YORUM SANIRIM.ZATEN SONLARI H?? SEVMEM.BE?ENMENE SEV?ND?M........
YARGIÇ
anlatım çok güzel zaten emin ol sonları sevmemen güzel umut ayrı bir şey saçmalık olarak değerlendirdiğinin içinde olan.he sonlara gelince bana göre zaten hiçbir son mutlu değildir ki mutlu olsaydı son olmazdı yani bir bitişi olmazdı diye düşünüyorum heh dostça ayrılmakmış koca bi palavra....
Ara
tuti
Eyvallah kardeşim...
Eline, Yüreğine sağlık...

Mutsuz son, hikayelerin en sevdiğim kısmıdır...Wink
Ve bu hikayenin sonuda çok güzel bitmiş...

Neden hep hikayeleri,flimleri,romanları mutlu sonla bitirme kaygısı vardır bunu anlamam...:confused: (haa reyting kaygısı olursa anlarım orası ayrı...Smile )

Ama olaylar çok kötü bir şekilde gelişirken bi bakmışsın, Evlilik,çoluk.çocuk,kariyer derken herşey güllük gülistanlık.
Ee noldu o hikayedeki(yada film,roman....) karamsar hava.
Noldu o aşılması çok zor olan engeller...
Noldu da o zorluklar aşıldı. İmkansızlıklar gerçekleşti.
Yav ne ara oluyor bunlar sihirli bir değnek mi değiyor...
Neden olayları mutsuz sonla bitirilmemesi gerekliymiş gibi bir hava hakim...:confused:
(Tabi hepsi için geçerli değil)

Mesela bi filme gidiyorsun flim kötü sonla bittiyse flimin sonunu hiç güzel bağlayamamışlar oluyor. Neden?? İlla mutlu sonla mı bitecek?
Hayat böylemidir? Hep mutlu sonla mı biter?(ölümü kastedmiyorum)

İşte kardeşim bunun için güzel olan hikayeni güzel bir sonla(en azından bana göre) bitirdiğin için teşekkür ederim...Wink

Yavv ben bu mutlu son konusuna biraz takmış vaziyetteyim...
Onun için yazdım bu kadar...
Başınızı şişirdiysem kusura bakabilirsiniz...Smile

Eyvallah...
Ara
Emy
Bu ne güzellik; yine döktürmüşsün demek geçiyor içimden ve bir de şu Nihal'in ayrılmayı istemesinin sebebini sormak.Ama biliyorum ki cevabın tatmin edici olmayacak soruma. O nedenle sadece teşekkür ediyorum bizlerle paylaşabilecek kadar cömert olduğun için yazdıklarını.
+Kalitesine güvendiğim yazıları kısa zamanlara sığdırmaya çalışmam yanlış olurdu değil mi?(Berbat... yazısındaki yoruma..)
Ara
isyanbitmez
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mutsuz son, hikayelerin en sevdiğim kısmıdır...Wink
Ve bu hikayenin sonuda çok güzel bitmiş...
Neden olayları mutsuz sonla bitirilmemesi gerekliymiş gibi bir hava hakim...:confused:
HİKAYEYE BAŞLARKEN SONUNU DÜŞÜNMEM.BAŞINI DÜŞÜNMEDİĞİM GİBİ.HER ŞEY AKIP GİDER. DEDİKLERİNE GELİNCE NEDENİ ALIŞKANLIK. "MUTSUZ SON" DEMEK BİLE BİR GARİP GELİYOR. "MUTLU SON" VARSAYILAN BU SANIRIM. YİNE DE BENCE SONLARIM DA PROBLEM VAR.MUTLU VEYA MUTSUZ OLMASI İLE İLGİLİ DEĞİL.......
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ne güzellik; yine döktürmüşsün demek geçiyor içimden ve bir de şu Nihal'in ayrılmayı istemesinin sebebini sormak.Ama biliyorum ki cevabın tatmin edici olmayacak soruma. O nedenle sadece teşekkür ediyorum bizlerle paylaşabilecek kadar cömert olduğun için yazdıklarını.
+Kalitesine güvendiğim yazıları kısa zamanlara sığdırmaya çalışmam yanlış olurdu değil mi?(Berbat... yazısındaki yoruma..)
İÇİNDEN GEÇTİ AMA SÖYLEMEYE DİLİN VARMADI SANIRIM. CEVABIMIN TATMİN EDİCİ OLMAYACAĞI DA MUHAKKAKTIR. YANİ SEN ÖYLE DİYORSAN. O NEDENLE SADECE NİHAL'LE TOLGA'NIN ÖZEL HAYATIYDI BİZİ İLGİLENDİRMEZ DİYEYİM YETER SANIRIM.
+'LI KISMA GELİNCE BU SORUYA CEVAP VEREBİLMEM İÇİN "SEN" OLMAM GEREKMEZ Mİ?
Emy
1.İçimden o an öyle geçti; okurken. Ve söyledim gibime geliyor.
2.+lı kısım bir soru değil fikirlerimi ifade ediş biçimim idi.
3.Ve sana laf yetiştirmekten cidden yoruldum benSmileAma teşekkür edip geçme gibi bir huyum olmadığından ve senin güzel paylaşılmalrının da devamı gelecek gibi göründüğünden biraz güç toplamam gerek sanırım.
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1.??imden o an ?yle ge?ti; okurken. Ve s?yledim gibime geliyor.
2.+l? k?s?m bir soru de?il fikirlerimi ifade edi? bi?imim idi.
3.Ve sana laf yeti?tirmekten cidden yoruldum benSmileAma te?ekk?r edip ge?me gibi bir huyum olmad???ndan ve senin g?zel payla??lmalr?n?n da devam? gelecek gibi g?r?nd???nden biraz g?? toplamam gerek san?r?m.
1.???NDEN GE?ENLER? YANLI? ?FADE ED?YOR OLAB?L?RS?N. BANA S?YLEMEM??S?N G?B? GELD? O Y?ZDEN BUNU BEL?RTT?M. (YANLI? ANLA?ILMASIN ?YLE B?R ?EY BEKL?YOR DE??L?M)
2.+'LI KISIMDA BANA SORU G?B? GELD?.(?) <- BU ?A?IRTTI SANIRIM.
3.SENDE EN SEVD???M HUY BU. SEN? YORMAMAK ???N PAYLA?IMLARI B?RAZ AZALTSAM SANIRIM ?Y? OLACAK.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:35 PM