:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_seni sewiyorum_
*fahriye*
Ya seni sewiyorum demek gercekten çok klasik bir kelime bunu herkes diyebiliyor...sewmeyenlerde diyor sadece hoşlandıkları kişilere bile...ama bence öyle sıradan bi kelime deil birini sewmek zman ister...!!

Onunla geçirdiğin zaman diliminde onun nasıl biri olduğunu anlarsın.Onu tanırsın ve ya herşeyiyle onu sewersin yada sewmezsin...Ama artık böle şeylerr yokk..Önüne gelen bunu diyor ne kadar sacma aslında o duyguyu tam olarak yaşamadan bunu söylemek..Eğer birini gerçekten sewiyorsanız hiç durmayın gidin bunu ona söyleyin sewmek kötü bir şey deilkii...ama sewmiyorsanız söyleyipte bu kelimeyide kirletmeyinn......!!!!
Ara
AsLı
cok dogru seyler yazmıssın canım benim..saqolasın
Ara
GCLRNFNS
fahriyecim bilmiyorum ama biyerde yasmıştım g,d,p okumanı isterim senin şu yazına bakıp katılmammak elde deilll konunun adı son anlarında sevdiğini söylermisin diye bi anketti oraya bakmanı isterim janım yüreğinee sağlık bu güsel düşüncelerinn içinnnnn yaaaaSmileSmileSmile
Ara
*fahriye*
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok dogru seyler yazmıssın canım benim..saqolasın

teskkur edrim cnmmSmilesende saol
Ara
*fahriye*
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fahriyecim bilmiyorum ama biyerde yasmıştım g,d,p okumanı isterim senin şu yazına bakıp katılmammak elde deilll konunun adı son anlarında sevdiğini söylermisin diye bi anketti oraya bakmanı isterim janım yüreğinee sağlık bu güsel düşüncelerinn içinnnnn yaaaaSmileSmileSmile

biliyorum bugun okudum canım sana yorum yazdım zaten...senn dedğin çok doğru bencee...Wink
Ara
GCLRNFNS
tşk ettimm fahriyee paylaşımlarınn ve anlayışın
bizler içinnn çok önemliii harsaman yanımızda daima
hep birlikteeee sağolasın katıldığın içinnnn janımmmSmile
Ara
*fahriye*
ben mutlu oluyorum sizinle paylaşmayı wee sizin paylaşımlarınızı okumayı onlara yorum yapmayı sewiyorumSmileherzman birlikte olmak dilğiylee...
Ara
ÐŽeşaren
Evet Fahriye, dedigin gibi, malesef cok üzücü bise ''Seni Seviyorum'', kelimesinin kirlenmesi...
Artik ASK öyLe bi Oyuncak oLmus ki bilincsizlerin elinde,=((

Yüreginde saglik..
Tesekkürler...
Ara
*fahriye*
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet Fahriye, dedigin gibi, malesef cok üzücü bise ''Seni Seviyorum'', kelimesinin kirlenmesi...
Artik ASK öyLe bi Oyuncak oLmus ki bilincsizlerin elinde,=((

Yüreginde saglik..
Tesekkürler...

ewet cnm gercekten cok ama cok üzücüSadgercekten bunu oyuncak haline getrdi millett ne kadar kötü yaaSad sennde yüreğine sağlık cnmm bnm saolWink
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]sewmek seni sewiyorum demek değil, seni sewiyorum derken titremektir...
bi lafta seni seviyorum demek var, bide yürekten...
yürekten diyebilene ne mutlu, ama lafta diyenede yazıklar olsun...
emeğine yüreğine sağlık arkadaşım....çok güsel bi konuya değindinSmile
[/COLOR]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:05 PM