:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
düşen düşene)))))))
TutkuM
Bir Hıristiyan kasabasında görevli papaz günah çıkarmaya gelenlere vaaz verirken, bundan sonra bana
günah çıkarmaya geldiğinizde bana aldattım kelimesini kullanmayın bundan çok bıktım onun yerine
(düştüm)diye söyleyin demiş, gel zaman git zaman papaz emekli olmuş onun yerine genç bir papaz
gelmiş ama her şeyden habersiz, yine günah çıkartmaya gelenler papaz efendi dün düştüm , gecen hafta
düştüm, aradan bir ay geçmiş genç papaz artık valiye gitmenin zamanı geldi düşen düşene demiş,ve
valinin yanına gitmiş.Vali bey su yolları bir kontrol etseniz düsen düsene, tabiki vali bey düşmenin
hangi anlama geldiğini bildiği için kahkaha ile güler, papaz sinirlenir ve vali bey ne gülüyorsunuz
daha dün kariniz geldi üç defa düştüğünü söyledi demiş. :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Bora44
Vay be,valinin karısıda düşmüş ha,sağol güzeldi.
Ara
TutkuM
:yikildim: :yikildim: bende çok güldüm:yikildim: sende sağol
Ara
ѕqρα кJмя
saudausuaxus aBig GrinBig GrinDBig Grin

koptm :yikildim:
Ara
TutkuM
:yikildim: :yikildim:bende çok güldüm
Ara
Rüya Güzeli
Big Grin düşme bitersin düşürme bitmessin

tşk.ler güseldi
Ara
TutkuM
sağol esra Smile)
Ara
aMyLee
:yikildim::yikildim:yine çok güldüm

çok güsel fıkralar tekrar sağol paylaşım için Big Grin
Ara
aMyLee
al bak buda bnden

Refleks
Temel İstanbul'a gelmiş ve İstanbullu bir kızla flört etmeye başlamış. Beraber yolda yürürlerken kız dalgınlıkla bir muz kabuğuna basmış. Sendelemiş, fakat tam düşeceği sırada tekrar dengesini sağlayıp son anda yere düşmekten kurtulmuş. Ve Temele demiş ki:
- Nasıl refleksim iyi mi?
Sendelediği sırada kızın iç çamaşırı olmadığını da gören Temel cevap vermiş :
- Uyy siz ona refleks mi diyisınız ?

buda çok güsell

dile benden ne dilersen
Temel, Dursun'a arabasının öyküsünü anlatıyordu :
-"Bir gün otostop yapıyordum ki önümde, bu arabayla, mini etekli güzel bir bayan durdu ve beni arabasına aldı. Bir süre gittikten sonra kadın arabayı kuytu bir köşeye çekti. Mini eteğini iyice yukarı çekip, dudaklarını ıslattı ve "Benden ne istersen alabilirsin" dedi, ben de arabasını aldım."
Dursun : -"iyi etmişsin Temel, zaten mini etek sana hiç yakışmazdı!."
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim:

sauduasau aptal temeL Big GrinBig GrinBig GrinD:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:37 PM