:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burcunuzun Yorumları
Melek06
Burcunuzun Yorumları
Sabırsız Koç21 Mart-20 Nisan

Kilonuz Venüs’ü solladı
Venüs burcunuza geçti geçmesine ama sizin göbeğiniz de maşallah standartları geçti. Sıkı bir diyet programına başlamanız gerektiğini gezegeninizin söyleyecek hali yok ya. Aynada bir kendinize bakın. Olmadı, bari dostlarınızın yüzünüzden önce göbeğinize bakmasından anlayın. Sizi yemeden içmeden kesileceğiniz bir hafta beklemiyor. Keyfiniz yerinde. Bu keyif olduğu sürece de kantardan inmeyeceksiniz.

Uyuşuk BOÄžA21 Nisan-20 Mayıs

Mortgage kim, siz kimsiniz?
Geleceğe yönelik umut ve hedeflerinizi cilalayacağınız bir dönemden geçiyorsunuz. Mortgage yasasına umut bağlayarak ev sahibi olma hayaliniz bu dönemlerin en sakıncalı evrimi. Kıyıda köşede birikmiş üç-beş kuruşunuz olmadan ev sahibi olacağınızı hayal ediyorsanız avucunuzu yalarsınız. Bunun için yorucu bir çalışma hayatı sizi bekliyor. Ek gelirler peşindesiniz. Lakin çok kovalayacaksınız.

Dedikoducu İKİZLER21 Mayıs-21 Haziran
Üç vakte kadar çarpılacaksınız
Sizin için 3 YTL bayılıp bir kahve içtim. Orta şekerli. Görüyorsunuz nelere katlanıyorum. Bugünlerde çok dalgınsınız. Üç vakte kadar sokakta gasba uğrayabilir ya da çantanızdan olabilirsiniz. Gözünüzü dört açın. Sokaklar Teksas gibi, ama siz Hawaii Fleming Sahili’nde yürür gibi geziniyorsunuz. Adımlarınıza dikkat edin, çelme takmayayım.

Sarsak YENGEÇ22 Haziran-22 Temmuz
Maske indi, gergilik göründü
Yengeç olunmayıp yengeç doğulacağını tekrar hatırlatan aşırı duygusal ruhunuz bu hafta pek kaba saba. Anlaşılan beklediğiniz maaş zammı sinirinize dokundu. Oh olsun! Zaten bu kaba saba haliniz size daha çok yakışıyor. Duygusallığınızı gizlemek için arkasına saklandığınız bu maske yüzde % 7’lik zam ile yırtılıyorsa sizinle hiç işim olmaz zaten..

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos
Çinlilerin ‘adıbatasıca’ yılı
Çinlilerin köpek yılını bitirip Anadolu’da ‘adıbatasıca’ diye bilinen ‘domuz yılı’na girmesi sizi biraz germiş anlaşılan. Ayriyeten Jüpiter ile doğumdaki Satürn’ün üçgen pozisyonunu alması kafanızı karıştırmışa benziyor. Bence sakin olun, gerinin, esneyin, doğaya açılın. Hiçbir şeyciğiniz kalmaz. Sizi severim bilirsiniz. Güvenin bana. Gelip geçici her şey.

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül
Sorun sizde değil yediklerinizden
Son dönemlerde evinize aldığınız elektronik baskülün üzerine tünemiş bir halde yaşadığınızın farkında mısınız acaba? Gerçi üzerine pek yakışıyorsunuz. Aksesuar olarak kalmanızı dilerim; ama psikolojiniz bozulduğu için kıyamıyorum işte. İnsanlara ve kendinize öfke duymanızdan çekiniyorum. Sizi rahatlatayım o zaman. Sorun sizde değil, yediklerinizde. Yemeyin bir süre, hiç olmazsa zafiyetten daha çabuk nalları dikersiniz.

Dengesiz TERAZİ24 Eylül-23 Ekim
Musa Rami gibisiniz
Akciğer filmi çektirirken bile artistlik poz veren başka biri var mıdır acaba? Her şeyi çok abarttığınızı, tribünlere oynadığınızı hatırlatmamın bilmem bir yararı var mı? Bence yok. Sizden korkuyorum, evet evet korkuyorum. Olmadık işleri olmadık yöntemlerle çözmeye çalışıyorsunuz. Ağaç dikerken bile terzi çağıran bir zihniyetle işim olmaz. Polis filmindeki Musa Rami’den bir farkınız yok.

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Bu hafta cozutmak yok
Sezgilerinizden ziyade mantığınıza itaat etmeniz gereken birtakım döngüler sarmalının içinden geçiyorsunuz. Bu demek değil ki daha çok para kazanacak ve daha çok harcayacaksınız. Sadece kötü günlerin bir süreliğine geride kaldığını söyleyebilirim. İçinizde biriken zehir stokunu tamamlar tamamlamaz yine cozutacağınıza eminim. En azından bu hafta etrafınızdakiler rahat edecek.

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık
Telekom’a ortak mısınız?
Ağzınızla kulağınız arasındaki iletişim problemlerini hiçbir telefon şirketinin gideremeyeceği ortada. Yine faturalara filan aldırmadan çan çan çene çalıyorsunuz. Söyledikleriniz de bir işe yarasa da, incir çekirdeği pekmezi yiyebilsek bari. Habire birilerini çekiştiriyorsunuz. Telekom’un yeni tarifesinden haberiniz yok sanırım. Yok eğer hisse aldım, kârıma katkı olsun diyorsanız devam edin.

Dikkafalı OÄžLAK
22 Aralık-20 Ocak
Cemre kafanıza mı düştü?
Şen şakrak durumda, sekerek dolaşmanız hayra alamet değil. İlk cemre kafanıza düştü sanırım. İyimser, kendine güvenen ve büyümeye istekli bir haliniz var. Bunlar hayra alamet değil. Bu siz olamazsınız. Bu hafta soğuklar yeniden başlıyor. Beni dinlemiyorsanız, hava durumlarını dinleyin bilader. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın.

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat
Güneş kendini kurtardı, sıra bizde
Burcunuzdan geçen hafta itibarıyla illallah diyerek kendini kurtaran güneş çok şanslı! Bir de ben kurtulsam sizden. Koca güneş bile sizin sabit görüşlerinizi, huysuzluğunuzu eritemedi. Ben ne yapayım? Tek umudum küresel ısınma. Umarım lime lime erirsiniz de buzul parçası gibi okyanuslara doğru gidersiniz. Taşınmaz mallarla ilgili konularda gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. Ama bu sizi endişelerinizden uzak tutar mı bilmiyorum. Bilemiyorum… Yani…

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart
Uyan da balığa gidelim!
Burcunuza giren güneş etrafınızdaki yağlama ekibinin dozunu artıracak. Buna ben de dahilim. Güneşin size verdiği enerji ve ışıltı, tatminsiz ruhunuzu ahenkle dans ettirecek. Yalnız yine de endişelerim var. Sizin duygusal dünyanız güneşin doğuşuna sevinmek yerine batışına bakıp hüzünlenmeyi isteyecektir. O yüzden siz beni dinleyin. Uyanın da balığa gidelim. Haydi. Go go go go!
:yikildim::yikildim::yikildim:
Uyuşuk BOÄžA21 Nisan-20 Mayıs

Mortgage kim, siz kimsiniz?
Geleceğe yönelik umut ve hedeflerinizi cilalayacağınız bir dönemden
geçiyorsunuz. Mortgage yasasına umut bağlayarak ev sahibi olma hayaliniz bu dönemlerin en sakıncalı evrimi. Kıyıda köşede birikmiş üç-beş kuruşunuz olmadan ev sahibi olacağınızı hayal ediyorsanız avucunuzu yalarsınız. Bunun için yorucu bir çalışma hayatı sizi bekliyor. Ek gelirler peşindesiniz. Lakin çok kovalayacaksınız.
hadiyaaaaaa kafAMIZAAAA DANKKK etttitttiiii vallalllaSmileSmile
Ara
EndLess
Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık
Telekom’a ortak mısınız?
Ağzınızla kulağınız arasındaki iletişim problemlerini hiçbir telefon şirketinin gideremeyeceği ortada. Yine faturalara filan aldırmadan çan çan çene çalıyorsunuz. Söyledikleriniz de bir işe yarasa da, incir çekirdeği pekmezi yiyebilsek bari. Habire birilerini çekiştiriyorsunuz. Telekom’un yeni tarifesinden haberiniz yok sanırım. Yok eğer hisse aldım, kârıma katkı olsun diyorsanız devam edin.

bu cok dogru bana cok eskı bı arkadası hatırlattı syesıne bızımde elımzıden telefon dusmuyodu
Ara
Rüya Güzeli
Sarsak YENGEÇ22 Haziran-22 Temmuz
Maske indi, gergilik göründü
Yengeç olunmayıp yengeç doğulacağını tekrar hatırlatan aşırı duygusal ruhunuz bu hafta pek kaba saba. Anlaşılan beklediğiniz maaş zammı sinirinize dokundu. Oh olsun! Zaten bu kaba saba haliniz size daha çok yakışıyor. Duygusallığınızı gizlemek için arkasına saklandığınız bu maske yüzde % 7’lik zam ile yırtılıyorsa sizinle hiç işim olmaz zaten..

pardon bişey merak ettim bunun daha yaralıyıcı hakaretleri warmıydıBig Grin
Ara
Qetesh
Alıntı:Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat
Güneş kendini kurtardı, sıra bizde
Burcunuzdan geçen hafta itibarıyla illallah diyerek kendini kurtaran güneş çok şanslı! Bir de ben kurtulsam sizden. Koca güneş bile sizin sabit görüşlerinizi, huysuzluğunuzu eritemedi. Ben ne yapayım? Tek umudum küresel ısınma. Umarım lime lime erirsiniz de buzul parçası gibi okyanuslara doğru gidersiniz. Taşınmaz mallarla ilgili konularda gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. Ama bu sizi endişelerinizden uzak tutar mı bilmiyorum. Bilemiyorum… Yani…

[COLOR="Black"]wayyy doğru şeyler çıkıyo walla...
mizahda var, bence böyle daha etkiliTongue
[/COLOR]
Ara
AsLı
saqolasın.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türklerin Meslek Yorumları kayıp_gölgeler 15 1,451 04-02-2022, Saat: 12:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Miniklerden Evlilik Yorumları YasSmin 14 1,058 06-03-2011, Saat: 10:19 AM
Son Yorum: YasSmin