:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Berbat......
YARGIÇ
S?n?rler?m ?ok Bozuk.kapiya Bakiyorum Acay?p S?n?r Bozucu Z?l? B?le ?almadi Hala,pek? Pencereye Ne Demel? B?r K???de Ge?mez M? ?n?nden.kafestek? Ku?a Bak Sank? D?l? Tutulmu? ?tm?yo Bakiyor ?yle Alik Alik.d?nya ?st?me ?st?me Gel?yor B?t Yerlerden,?eytan D?yor K? Kalk Da?it Her Yer? Pencereye B?r Yumruk Kirilan Camdan Kes?len El Akan Kan Belk? Rahatlar ?nsan.yok Yok En ?y?s? Telev?zyonu Camdan Atmak Belk? B?r? ?almaya Gel?rde En Azindan B?r? Ge?m?? Olur ?n?nden.zaten Ba?ka B?r Ama? ???n K?mse B?r Yere G?tmez Bu ?eh?rde.yada Ev?m? Yaksam Acaba K?ller?m Ba?ka Yerlere G?der Her Yer? G?rm?? Olurum Ve Bu Sa?ma Sapan ?eyler? Yazmam Ne Ahmak?a Ev? Yak ?nsanlar Gels?n E?yalardan Almaya Telev?zyonu At B?r?ler? Gels?n ?almaya Yok Yok Ben En ?y?s? ?atiya ?ikayim En Az 2 Hafta Konu?ur Ben? Sokak.herkes Cep Telefonu Kamerasiyla ?eker,arkada?larina Hava Atar Ali?tik Nasil Olsa K?msen?n Kend?nce Hava Atacak ?y? B?r?ey? Yok.yada El?me B?r ???e ?arap Alip Bi?a?i B?r?n?n Bo?azina Mi Dayasam Ney? Varsa Alsam B?de Onun Tadina Baksam.bendem? C?nnet Ge??rsem Acaba Soyunsam Yada B?r?n? Es?r Alsam Saatlerce Bo? Bele? ?nsanlari U?ra?tirsam.yok Yok Sanirim Telefonla B?y?n Ac?l Serv?sler? Arayip Yanli? ?hbar Vermek Daha ?y? Tab? Telefona Cevap Veren Olursa.heh Berbat ??te.heps? Berbat.....
Ara
tuti
Emeğine sağlık kardeşim...
Berbat bir yalnızlık yani...
Yalnızlık bu kadar berbat birşey mi sence?
Ara
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eme?ine sa?l?k karde?im...
Berbat bir yaln?zl?k yani...
Yaln?zl?k bu kadar berbat bir?ey mi sence?

KARDE??M SENDEN B? R?CAM VAR BAK HATIRIM ???N O YAZIYI B?R DAHA OKUR MUSUN???
Ara
tuti
Karde?im ?u an kafam ba?ka yerde tam olarak toplayam?yorum ama gene ayn? sonucu ??kard?m ben...Wink

Sonu?ta zili ?al?nmayan bir adam yaln?z bir adamd?r...Smile
Ara
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Karde?im ?u an kafam ba?ka yerde tam olarak toplayam?yorum ama gene ayn? sonucu ??kard?m ben...Wink

Sonu?ta zili ?al?nmayan bir adam yaln?z bir adamd?r...Smile

KARDE??M ORADA YAZDI?IM OLAYLARA B? BAK B??? D?KKAT?N? ?EKM?YOMU BO?VER Z?L
Ara
isyanbitmez
CANIM O KADAR SIKILDI K? EN YAKIN K?PR?YE ATLAMAYA G?D?CEM ??MD?. NE BERBAT B?R DURUMU YAZMI?SIN.TAMAMEN ?? SIKINTISI.HAN? B?ZE DE YA?ATTIN.BUNUN ???N TE?EKK?R FALAN EDECEK DE??L?M. SADECE TEBR?KLER. AKTARILAN H?SLER ???N.........
YARGIÇ
[quote=isyanbitmez]CANIM O KADAR SIKILDI K? EN YAKIN K?PR?YE ATLAMAYA G?D?CEM ??MD?. NE BERBAT B?R DURUMU YAZMI?SIN.TAMAMEN ?? SIKINTISI.HAN? B?ZE DE YA?ATTIN.BUNUN ???N TE?EKK?R FALAN EDECEK DE??L?M. SADECE TEBR?KLER. AKTARILAN H?SLER ???N.........

YAF AB? BEN YAZAMADIM BUNU GAL?BA BEN ?NSANLARIN D?KKAT ?EKMEK YADA BA?KA AMA?LARLA SON ZAMANLARDA TOPLUMUMUZDA FAZLASIYLA OLAN ?EYLERE AZICIK DOKUNDURMAK ?STED?M AMA BA?ARAMADIM GAL?BA
Ara
tuti
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KARDE??M ORADA YAZDI?IM OLAYLARA B? BAK B??? D?KKAT?N? ?EKM?YOMU BO?VER Z?L?

Hehee bo?veremiyorum akl?m zilde kald?...
Ben en iyisi kendime biraz mola vereyim karde?im...Smile

Ama hala diyorum e?er bu adam var oldu?unu kan?tlamak, birilerinin dikkatini ?ekmek istiyorsa yaln?zd?r...:confused:

Ya da ben sa?mal?yorumdur.
Hehee hadi ben ka?ay?m o zaman sakin kafayla bi daha okurum sonra...Big Grin
Ara
YARGIÇ
Tamam KardeŞİm Kendİne İİ Bak Ben Zaten AÇikladim Benden Kaynaklanan BİŞİ Ben Yapamadim Sİzde Bİ Sorun Yok KardeŞlerİm
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam Karde??m Kend?ne ?? Bak Ben Zaten A?ikladim Benden Kaynaklanan B??? Ben Yapamadim S?zde B? Sorun Yok Karde?ler?m
BENCE O ADAM YANLIZ VE TOPLUM DA DUYARSIZLI?MA S?REC?N?N E????NDEN ATLAMI?.........YARGI? KARDE??M YAZDIKLARINI A?IKLAMANI ??DDETLE KINIYORUM. HERKESE B?R?EYLER BULMASI ???N ?ANS TANI. HERKES FARKLI G?R?R B?L?RS?N BARDA?I........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 01:42 AM