:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Bilmiyordum.........
isyanbitmez
................
Emy
Ne denir ki; sadece mükemmel diyecem bu defa
Ara
tuti
Ben de bilmiyordum bu t?r yaz?lar? be?enece?imi...

Y?re?ine sa?l?k...
Ara
YARGIÇ
heh bilirken bilmemek kabul edememek en güzel şekliyle ifade ettin yine eline yüreğine sağlık
Ara
YARGIÇ
bu arada değinmeden geçemeyeceğim zaman geçtikçe isyanbitmez kardeşimin güzellikleri ortaya çıkıo

şu anda sol elinin ustalığınıda görüyorum kardeşim
Ara
isyanbitmez
HEP?N?ZE EYVALLAH. VARLI?INIZ MUTLU KILIYOR BEN?. ?IMARMAKTAN ?OK UZAK B?NYEM. ?ZN?N?ZLE B?RAZ ?IKIP DOLA?AYIM.
YARGIÇ
çıkıp dolaş şımarmak sana yakışmaz zaten bizde bunu sana yakıştıramıyoruz hem sende biliyorsun biz şımartmak için değil güzel olduğu için güzel konuşuyoruz kardeşim....
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:??k?p dola? ??marmak sana yak??maz zaten bizde bunu sana yak??t?ram?yoruz hem sende biliyorsun biz ??martmak i?in de?il g?zel oldu?u i?in g?zel konu?uyoruz karde?im....
TE?EKK?RLER..... BEN DE ?IKACAM B?RAZDAN S?ZDE KEND?N?ZE ?Y? BAKIN. GECE BURDAYIM........
YARGIÇ
Malesef Ben Gece OlamayacaĞim İŞ PeŞİndeyİm Gece Bİr FotoĞraf Sat Daha Fazla Sat Para Kazan Paradan Nefret Edİyorum Ama İhtİyacim Var Ne Aci
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Malesef Ben Gece Olamayaca?im ?? Pe??ndey?m Gece B?r Foto?raf Sat Daha Fazla Sat Para Kazan Paradan Nefret Ed?yorum Ama ?ht?yacim Var Ne Aci
HAYIRLI ??LER OLSUN.PARAYI ?CAD EDEN UTANSIN B?Z NE YAPALIM? BUG?N?N ELBET YARINI DA VAR......

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:51 AM