:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitanesine.....
Emy
Hani s?cak bir yaz g?n? ani bast?ran ?a??rt?c? yaz ya?murlar? vard?r ya; do?ayla payla?mak istemez onu toprak. Acele ve a? tav?rlarla i?ine ?eker ya?mur sular?n?. Hapseder kendinde onun kendisini..ve yok eder varl???n? kendi varl???nda... Bir sahipleni?tir bu asl?nda yabanc? olan ya?murlara ona yabanc? topra??n tav?rlar?...

Bendeki sen gibi yani bitanesi! Beklemedi?im bir zamanda, hi? beklemedi?im bir mekanda; ?almadan girdin kap?mdan hem de! Ne sen ne de ben...nerden bilebilirdik ki seni kilitlere vuraca??m? y?re?imden.

?ylesine bir u?ram??t?n halbuki sen ve ben de sadece iyi bir ev sahipli?i yapacakt?m y?re?imde. Ama hesaba almad???m?z bir durum vard?; a?k ans?z?n do?ard?!

Belki geldi?ine bin pi?man, gitmelere a?iyan bir sen var bende. Belki de kovulmak bile yetmeyecek bir kararl?l?k var y?re?inde. ?ster gitmelere yak?n ol ister kalmalara bitanesi; ben karar?m? ?oktan verdim ne yaz?k ki.

Gitmelere ge?it yok sevgimizi bitirmeye izin; sen mahkumusun y?re?imin hem de bir ?m?r boyu...
H.Y
Ara
YARGIÇ
bu mektuba ''ne yazık'' koyma derdim emy bence, karşındaki insana kötü birşey yapmışsın gibi duruyor bakınca. oysa o kadar temiz duyguları o kadar güzel ifade etmiş ve anlatmışsın ki o kadar masumane ve güzel ki eline yüreğine sağlık.....
Ara
Emy
Şeytan görünümünde melek benimkisiSmile Aşkı acı çekmeye eş görenlere hitaben...(Bence öyle değil ama geleceğin ne getireceği de belli olmaz)
Ara
YARGIÇ
acı çekmek için aşık olmayı tercih edenlerin aklından şüphe ederim he bide aşk akla zarar verir diyenlerin aklından kişilik sorunu mu var onların
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:19 AM