:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pepsi aldım Aysun beni niye öpmedi
Rüya Güzeli
Pendikli Veysel Dağ, Pepsi Max'ı Sanayi Bakanlığı'na şikâyet etti. Dağ, "Reklamdaki vaade inandım ürünü satın aldım. Ama hiçbir kadın reklamdaki gibi beni gelip öpmedi" dedi. Dağ'ı destekleyen Tüketiciler Birliği de ilgili firma ve reklam ajansına cezai işlem uygulanmasını istedi. Veysel Dağ, İstanbul Pendik Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne yaptığı başvuru ile Pepsi Max isimli ürünün reklamındaki vaade inanarak, ürünü satın alıp içtiği halde herhangi bir kadının reklamda gösterildiği gibi gelip kendisini öpmediği, herhangi bir kadınla arasında birliktelik yaşanmadığını belirtti. Dağ, reklamda vaat edilen hususun yerine gelmemesi nedeniyle 'ürünün ayıplı olduğunu' iddia etti ve ödediği 1,03 YTL'nin iadesini talep etti. Tüketiciler Birliği'nin desteklediği başvuru Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'na iletildi. Tüketiciler Birliği, Pepsi Max içecek reklamının TV ve internet sitesinden yayımının durdurulmasını ve ürün sahibi firmaya ve reklam ajansına cezai işlem yapılmasını talep etti. Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Nazım Kaya; "Yayınlanan reklam cinselliği istismar etmekte, öte yandan firma reklamda vaat ettiğini de yerine getirmemektedir" diye Dağ'a destek çıktı.

Pepsi Max tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Pepsi Max ile , maksimum eğlence, dinamizm ve özgürlük vaat ediyor ve tüketiciyi Pepsi Max'ın 'benzersiz' etkisini keşfetmeye çağırıyoruz" denilerek şu ifadelere yer verildi: "Biz Pepsi Max'ın tanıtım çalışmaları kapsamında yayınladığımız reklam filmimizde, 'Pepsi Max'ın şekersiz maksimum tadını alan, Aysun Kayacı'yı öpmüş kadar olur!' duygusunu tüketicilerimize esprili bir hikâye ile ulaştırmak istedik."
Ara
EndLess
bende pepsı aldım ama benıde kım se opmedı bende sıkayet edıcem

aysu nun opmesıne gerek yok normal bırıde opse yeterdı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
Big Grin bu pepsinin erkek wersiyonu warmı acaba ndn kız çıkıyo ki o pepsinin içinden Big Grin erkek de çıksın Big Grin
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:ben bikere içim dedim arkdaşlar sapık dedi bana:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:ne var nie aysu çıkıyo mehmet aslan çıksın :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
Big Grin erkeklerin ruhunda sapıklık oldgunu biliyolar kızlar öle şeyler istemez biliyolar ondan hep erkeklere yönelik reklam yapıyolar Big Grin
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:valla yakışıklı biri çıksa ben öperdim :yikildim::yikildim::yikildim:hele murat boz olcaktı pepsi bırakmazdım ortalarda:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
sayemizde pepsi zengin olurdu Big Grin
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim:ama nerde çıka çıka aysu çıkıyo ıyyy :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
yok kız sewerim bn onu tatlı güsel gacıdır Big Grin
Ara
djseninim
bende seviyom ama n eolurdu murat boz çıksay dı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pelin Taşçı: Armağan beni kullandı rocker_nergiz 0 893 08-03-2007, Saat: 09:33 AM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:28 AM