:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce bundan sonra ne olacak?
downfall
benim basıma gelen olaylar pısmıs tavugun basına gelmısmıdır cok merak edıyorum...
ben gecen yaz bi abla sayesınde bır kızla tanıstım kız aıle dostlarıymıs ve banada kızın cok ıyı oldugunu soyledı,kızla konusmaya basladık ve orda onu cok begendım konusması olsun oturması kalkması olsun dıs gorunusu olsun ben kızı cok begenmıstım orda ve ogun kız sadece benımle konusmustu bızı bulusturan kaderdi,bundan 2 3 ay sonra kızla yıne alakasız bı sekılde karsılastık kader ya bu... ve ortak arkadasımızdan ben msnını aldım ve oda kabul ettı konustuk...ben kızla ıyıce samımıyetı kurdum artık cok samımıydık sonra ben kendı hayatımdan bır sey anlattıgımda kız benı dınledı ve oda bı ornek verdı ve cok derınlere ındık herseyı konustuk gızlısı saklısı kalmadan.kız bazı durumlarda cok utanıyor cvp veremıyordu,ben esprılı sekılde yaklastıgımdan kız cok hoslanıyordu,bız konusurken kızın bır ılıskısı vardı ve 4 senedır devam edıyordu ama kız artık bıkmıs bı haldeydı bosluktaydı yurutemıyorum dıyordu bana erkek arkadası ıcın o benı bı kere arasın ben onu 50 kere ararım dıyodu 4 yıllık ılıskı kolay degil ama kız artık hep kendısı cabalamaktan bıkmıs karsıdan bır ısık goremıyordu...bende ona iyi niyetli davranıyordum bundan 1 ay sonra kız bana aşık oldu ve dahada oncesınde bana karsı bısıler hıssettıgını soyledı,bunu cok zor anladım cok zor soyledı ve soylerkende utanıyordu,sonra bende buna karsı bısıler hıssetmıstım ve bende hıssettıklerımı soyledım bi süre geyik ortamıyla dvm ettı yerı gelıodu cıddı yerı gelıodu gırgır yapıoduk ama bunların hepsını yaparken sevıyeyı gecmıyor koruyorduk ve cok deger verıoduk saygı gosterıyorduk bırbırımıze, sonra bırlıkte olduk...ben yurt dısında okuyordum kızda ıstanbulda bı unı de adını vermek ıstemıyorum...sonra kızla bu ılıskımızı aralıktan subata kdr devam ettırdık msn uzerınden,cunku gorusemıyorduk mesafe vardı ben ona her zmn destek oluyordum yalnız bırakmıyordum bende aynı zamanda derslerımle ılgılenıyordum onunda son senesıydı bu sene okulu bıtımek uzereydı cok guzel bır bırlıktelıgımız vardı subatta turkıyeye geldım ve cok guzel vakıt gecırdık tam 10 gun bırlıkte olduk ben 10 gunumu onun ıcın feda ettım ve herseyı paylastık kız adapazarında oturuyordu ben ankarada oturuyordum,ama ben kız ıcın ank dakı evıme bıle gıtmemeyı goze almıstım,aynı zamanda ızmıte yakın bı yerdede kalma ımkanım vardı babam orda calısıyordu onun evınde kalmak ıstedım, ben mesafeyı sorun etmıyordum delı gıbı sevıyorduk cunku bırbırımızı oda etmıyordu bı sure ıstanbulda bulustuk sonra gerı kalan gunlerımızıde adapazarıyla istanbulun ortası olan bı yerde bulusarak izmit olmasına karar verdık ıkımızede aynı uzaklıktaydı ve oda sorun degıldı herhangı bır ılde olabılırdı onemlı olan beraberce vakıt gecırmektı ,cok egleniyorduk..cok zor ayrılmıstık ayrılık bıze cok koymustu bız bırbırımıze aıtız dıyorduk kopmayalım hıc dıyorduk bunu bıze yasatmaması ıcın dua edıoduk allaha,sonra ben okuluma dondugumde yıne msn uzerınden konusarak devam edıyorduk ve cok mutluyduk ıkımızde...cıkarsızca sevıyorduk bırbırımızı kız bana karsı cok sadık ve durusttu bende oyle olmasını ıstemıstım hergun bana gunde 1 kerede olsun mesaj atıyordu nerde naptıgını yazıyordu bende aynı sekılde ona haber verıordum hıc kımsenın aramıza gırmesını ıstemıyorduk 2 mızde ona gore tavırımızı almıstık.biz ciddi bir birliktelik dusunuyorduk,sonra ben okula dondum ve mayısa kadar msn de konusmaya dvm ettık, mayıs oldugunda ben dayanamdım 3 gunlugune o kdr uzak mesafeden geldım kızında aılesı evde yoktu ev bostu sadece bızbızeydık basbasaydık, o 3 gunu hayatım boyunca unutamıcam cok ozeldı ve cok eglenmıstık tapıyorduk bırbırımıze,sonra hazıran oldu ılk gunler bız hıc anlasamadık benımde okuldan atılma durumum vardı derslerım kotu gıdıyordu kızda bunu bılıyordu bana destek oluyordu hergun benı takıp edıyordu calıstınmı dıye bende gercektende sadece okulumu ve sevgılımı dusunuyordum hayatımı artık iyi bir ciddi bir aşka adamak ıstıyordum okulumu bıtırıp hayatımı sevdıgım kadına adamaktı amacım buda onu cok ıyı bılıyordu ,gunluk ılıskıler benı artık bezdırmıstı hayattan sogutuyordu duygusuzlasıyordum,bi sure sonra kız bana karsı cok soguk davranmaya basladı kızın okulu bıtırmesıne 1 ay kalmıstı ve kız cok heyecanlı streslıydı kız bunları hıssederken benımle olan bırlıktelıgınede zarar vermek ıstemıyordu sonra bu sogukluk devam ettı ben nedenını anlayamadım sordum defalarca bı sonuca varmak ıstedım cunku hayatımın askıydı onu bırakamazdım o benım herseyımdı onu herseyden cok sevıyordum ve ben sordukca cok uzerıme gelıyorsun demıstı bende orda bana karsı degıstımı hayatında baska bırısımı var (ben aşkımı kımseye vermek ıstemıyordum onu herseyden cok ıstıyordum delı gıbı sevıyordum)gıbı soruları kendıme soruyordum cok kotu olmustum bı yandan okul bı yandan aşk acısı bi yandan benı yıyıp bıtırıyordu okulumu halledemınce aıleme olan sorumlulukları yerıne getıremıcegım korkusu ve gelecek korkularım vardı bı yandanda aşkımı ıhmal etmek ıstemıyordum herseyı sadece onun ıcın yapmak ıstıyordum herseyı goze almıstım bızım ıcın aşk herseyden once gelıyordu,sonra sogukluk devam etti bırbırımıze karsı ve bu gun gectıkce arttı anlasamamazlıklar oldu ama bunlar oldugunda bıle yıne bırbırımızı bırakmıyorduk,anlıcagınız hersey ust uste geldı bi sure sonra kıza ben neden bana karsı cok soguksun dıye sordum ve oda sıkıldıgını yapamadıgını soyledı ben bu soruyu defalarca sordum gercek cevabı aramak ıcın bana cok sıkıldıgını yapamadıgını soyledı sonra ben kızın ortak arkadasıyla konustum dedım bu kızın nesı var oda bana dedı insan dedı cocukluktan yetıskınlıge mezun oldugu zmn gecer dedı artık kendı ayakları uzerınde durmak ısteyısı yalnız kalmak gıbı korkuları vardı hayattan dedı benımlede konusmuyor anı yasıyoruz dedı bende cok soru sormuyorum dedı sorunları konusmamak en ıyısı dedı...sonra ben bı sure yalnız kalalım 2 mız ıcınde ıyı olur dedım kız kabul ettı,2 gun sonra kız bana yalnız yapamıyorum sana ıhtıyacım var dedı bende destek olmaya devam ettım,kız hazıranda mezun oldu ve iş basvuruları yapmaya basladı sonra bana karsı soguklugu hala devam edıyordu ve sonra bugun bulustuk ve bana hayatında cok zorlandıgını hıc bıseyı yapamadıgını soyledı ılıskıyıde dahıl ettı bunun ıcıne ben sebebını sordum yurutemıyorum dedı,cok ıyı bırısın gercekten cok durustsun senınle kotu olmak ıstemıyorum dedı, bende şok oldum lafından sonra, bundan sonrasında ne yapmak ıstyıorsun dıye sordum yapmak ıstemıyorum dedı hıc bısı yapmak ıstemıyorum dedı kımse benı anlamıyor aılesı zorla eskı cıktıgıyla tatıl yaptıgı bı yer var zorla oraya gıdelım demısler aılesının amacı maksat bızımle beraber vakıt gecırmen demıs ama kızda ıstemıyor gıtmeyı eskıden yaz ıcın planlar kurmustuk ve bunların olmıcagını dusundu cok zor dedı ben yapamıcam dedı bundan sonra gorusmek ıstemedıgını soyledı.bu laflardan sonra ben direk yıkıldım o uzak mesafeden devam eden yuruten kalbım artık dayanamıcak hale gelmıstı kalp atıslarım benım mantıklı dusunmemı engellıyordu cok sinirliydim öfkelıydım hayata kadere,kader bizi karsılastırdı ayıranda omu olacaktı dıyordum lanet edıyordum boyle seylerın basıma geldıgıne nefret etmıstım herseyden bıkarcasına hıc bıseyı dusunmek bıle ıstemıyordum,bana dırek ankaraya gıtmemı soyledı sende tatılını yap dedı arkadaslarınla halbukı ben tatılımı ona adamak ıstıyor onunla ıyı vakıtler gecırmeye calsııyordum kız olmıcak dıyordu yapamıcaz dıyodu cok karamsar konusuyordu artık benden bır beklentısı kalmamıstı oda kaderle yuzlesıyordu,ben dayanamayıp onu ne kdr cok sevdıgımı soyledıgımde of boyle deme,benıde suclama dıyordu bitti kelımesını acaba bana bu yoldanmı soylemeye calsııyordu(guzel yoldan dedıklerı) sonra sımsıkı sarıldık vedalastık ben dayanamayıp onu aradım neden boyle olduk dedım nedennn dıye oda bunları konusmayalım dedı benı suclama dedı 2mızde suclu degılız dedı baya bı konustuk ben aglıcak duruma geldım hayallerımın planlarımın suya dustugunu gorunce,ben durusttum oda bana karsı oyleydı onun ıcın herseyı her fedakarlıgı yapıyordum ama neden ıstemıyordu artık bunun cevabınıda alamıyordum kendımden cok korkularım vardı, konustuk son kez yapamıyorum dedı...aksam bana msnden msj attı mesaj cok duygusaldı yapamadgını kendısıne 1 ay sure verdıgınde bunu aşamadıgını soyledı ve hala kotu oldugunu soyledı bosluktayım dedı ama senınlede kotu olmak ıstemıyorum dedı hayatımda senı kaybetmek ıstemıyorum dedı cok durustsun cok fedakarsın dedı ve bu son mesajı oldu kızın bugun ıs gorusmelerı var ve bundan sonra ne olacagını ınanın bılmıyorum ve bu bılememekte benım içimi parcalıyor kalbım bundan sonra ne kadar dayanır artık bılemıcem...
erdogananil@hotmail.com
Ara
ÐŽeşaren
Cok zor bi Durum Arkadasim...
Ama asLa Isyan etme, elbette her isin icinde bi Hayir vardir...
Benim Kaderime cok benziyor acikcasi!

Hemen ask'a atilmamak gerek, ilk basta gelecegini düsüneceksin. Okulunu basari ile tamamlamani.
Evet bi kere karsina birisi ciktikdan sonra cok zor oluyor, anliyorum bunu...

O kiz'a gelince, ne kadar agir ve zor olsada alisacaksin malesef.
Buda bize Dünya'da verilen en zor imtihanlardan biri, sen kendine gel toparlan, bunuda basaricaksin.
Bana böyle geliyor sanki, Kiz gelecekti olan herseyi bile bile, seninle birlikte oldu.
Belki siginacak bi kucak ariyordu...
Zamanla o Kiz da suanki ilisikisinde mutlu olacak bundan eminim!

Bundan sonrasi ne olacak konusuna gelince, bunuda basaricam diyeceksin ve kendini gelecegine adayacaksin.
Henüz Okulun var, daha güzel bi Meslek Sahibi olacaksin...
Yasayacagin ve Ögrenecegin daha cok sey var, biz bu Dünya'da oldugumuz sürece...

Sakin Isyan etme ama...
Her isin icinde bi Hayir vardir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bu Bahar Başka Olacak** MasaL_perisi 29 1,867 04-14-2022, Saat: 02:27 AM
Son Yorum: wildfang
  A?k nedir ? Y?zlerce ki?iden a?k nedir in cevab? sizde yazabilirsiniz sizce a?k nedir peri kızı 5 562 04-12-2022, Saat: 07:45 AM
  Geceden Sonra Güneşten Önce Bir yer... ÇiLeK 3 321 04-10-2022, Saat: 04:15 AM
  S€ni YaÄžmuRdan Sonra S€v€c€Äžim.... €BeRimSin 3 328 04-10-2022, Saat: 02:17 AM
  Kötüysem Düskünsem Kimene bundan NuRii 1 631 04-10-2022, Saat: 01:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:38 PM