:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Den?z Fener?n?n A?ki
yasmin
Bir Denizfeneri.. Okyanusla sonsuza dek kom?u. Okyanusun mu ona daha ?ok ihtiyac? var yoksa, denizfeneri mi okyanus i?in vazge?ilmez bir sevgili?

G?nd?zleri, denizfeneri isyanlarda... ??nk? yan?ba??ndaki biricik sevgilisi g?zlerinin ?n?nde g?ne?le ihtirasla sevi?mekte. Hep gece olsun ister, sevgilisi ona kals?n, yaln?z onda bulsun gecedeki renginin g?zelli?ini... Denizfeneri, k???c?kt?r okyanusa g?re ama g?ne?in a?k?ndan daha b?y?kt?r a?k? okyanusa...

Geceleri ise denizfeneri, mutluluklar pe?indedir, gecenin esrarengiz sessizli?inde. Her ???k turunda ??ld?r?r denizfeneri zevkten, adeta danseder okyanusun en uzak noktalar?na uzanarak. Daha ger?ektir denizfeneri, gece sadece o ve okyanus vard?r s?n?rl? g?r?? gizlili?inde.

G?nd?zleri denizfeneri bir hi?tir b?t?n aldatmalara ?ahit olarak. G?ne? ise gece olunca bu hissi g?remez.. Gece, denizfeneri ile okyanusun a?k?n?n dansedi?ine g?ne? ?ahitlik yapmaz..

G?n bitiminde ve ba?lang?c?nda teslim ederler sevgili okyanuslar?n? birbirlerine g?ne? ve denizfeneri.

G?ne?in okyanusla aras?na giren bir engel vard?r kimi zaman, bu i?kencedir g?ne?i k???lten. Bulutlard?r, bu hain, g?nd?z a?k?nda g?ne?e okyanusu g?stermeyen. G?ne? ise t?m g?c?yle sava??r okyanusa ula?mak i?in. O kadar yakla??r ki, bulutlara bulutlar, yo?unla??r, yo?unla??r ve g?ky?z? a?lamaya ba?lar okyanus hasretinden hesaps?zca titrer.

Okyanus b?t?n damlalar? ?zlemle kucaklar, her damla onu g?ne?ine daha ?ok yakla?t?rmaktad?r. G?ky?z? a?lar, a?lar ta ki son damlas? bitene kadar. Okyanus damlalarla b?y?r b?y?r b?y?kl???ne daha hacim katarak a?k?n?n sevgi damlalar?yla. Bilmezdi okyanus, her ya?murla sevgisini ona iletmek isteyen bir g?ne?inin oldu?unu. Her ya?mur ya?d???nda okyanus k?zar g?ne?ine g?nd?z onu terketti?ini d???n?r, h?r??nla??r, dalgalan?r ?fkesinden bilemez g?ne?inin ona ula?mak i?in sava?t???n?.

?ntikam?n? denizfenerinden al?r okyanus, onun neden g?nd?z sevgilisi olmad???n? defalarca kam??layarak sorar denizfenerine. Dalgalar?n? b?y?t?r, cevap alamay?nca denizfenerinden.. Denizfeneri onu teselli edemez, ??nk? o sadece gece vard?r ger?ek gecededir onun i?in. A?layamaz denizfeneri, a?lamay? deliler gibi istesede, g?zya?lar? yoktur, ula?mak istesede ula?amaz g?nd?z sevgilisine. ?aresizdir denizfeneri, sadece bir dilek ge?irir i?inden r?zgar? yalvar?r "bulutlar? ka??r buradan" diye, g?ne?in ??kmas? sevgilisine sevgi dolu ???klar?n? g?ndermesini diler.

Okyanusunun mutlulu?unu ister hesaps?zca... ??nk? tek mutlulu?u budur denizfenerinin. A?layamaz, g?nd?z ona ula?amaz, konu?amaz hislerini okyanusuna. Her okyanusun sahilinde bir denizfeneri vard?r. Her gece denizfenerleri gemilere okyanusa olan a?k?n? hayk?r?rlar, ?mitsizce, yar?nlar?n? hi? d??lemeden... Ve her gece hikayelerini anlatmak i?in gemileri beklerler sonsuz gecelerde...
Ara
yasmin
Ya Bu Hİkayenİn Tekİnİ Nasil Sİlİcem YanliŞikla İkİkere GÖndermİŞİm Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm
Ara
gökhan_72
ben miiiiiiiii
Ara
yasmin
Valla Bİrİnİz Yardimci Olsun Bİlen Bİrİ EĞer Sen Bİlİyosan GÖkhan Bu Hİkayenİn Tekİnİ Sİl
Ara
gökhan_72
yok ya ben bilmiyom bend eyeniyim sen?n g?b? 3 hafta oldu daaha hem b?sey yazmad?m buraya daha
Ara
yasmin
Sende Benİm Gİbİ Daha Duygusuzsun Ya Ben Duygularimi Kazanmak İstİyorum.of Of
Ara
gökhan_72
ben duygusuz deg?l?m Angry
Ara
yasmin
GÖkhan Sen Benİ YanliŞ Anladin Hanİ Bİzİm Avatarlarin Altinda Yaziyorya Duygusuz Dİye Ben Onu Kastettİm ÖzÜr Dİlerİm Sana Öle BİŞey Demek İstemedİm Ve Hatta Kİmseye Öle BİŞeyde Demem Sen Benİ Farkli Anladin Bende Duygusuz Deİlİm
Ara
gökhan_72
mucukkkkkkkkkkkkkkkkk
Ara
yasmin
GÖkhan Bayram Deİlkİ YanliŞ Zamanda ÖptÜn Şeker De Yok TÜhhh TÜhhhSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Den?z Fener?n?n A?ki yasmin 2 491 08-25-2006, Saat: 10:11 AM
Son Yorum: yasmin

Hızlı Menü: