:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir kad?n?n kalbi nas?l kazan?l?r?
Karatas
R?yalar?n?zdaki kad?n? en nihayetinde buldu?unuzu d???n?yorsunuz. Ancak onun sizden ho?lan?p ho?lanmad???ndan emin de?ilsiniz. ?imdi en zor olan, hayat?n?z?n kad?n?n?n kalbini kazanmak! ??te size birka? ipucu...

Masallar
Kad?nlar?n bir ?o?u ?ocukluklar?nda masal okumaktan b?y?k zevk alm??lard?r. Ayr?ca kad?nlar?n romantik filmlere dayanamad?klar? da bir ger?ektir. Yapman?z gereken tek ?ey, sevdi?iniz kad?na bir masal yaz?n. Nas?l etkilendi?ini g?receksiniz!

A?k ?ark?lar?
Emin olun, hi?bir kad?n kendisi i?in yaz?lm?? bir a?k ?ark?s?na 'hay?r' diyemez. Dikkat etmeniz gereken tek unsur do?ru ortam? beklemeniz!

CD'ler, kasetler
Sesine g?venmeyen erkekler endi?elenmesin. Belki ?ark? s?yleyemiyorsunuz, ama sevdi?iniz kad?na a?k ?ark?lar?ndan olu?an bir alb?m hediye edebilirsiniz. Hatta farkl? par?alardan derledi?iniz bir alb?m daha da iyi olur. B?ylece emek verdi?iniz anla??l?r.

Balonlar
Sevdi?iniz kad?n?n i?e giderken hangi yollardan ge?ti?ini biliyor musunuz? E?er biliyorsan?z i?iniz ?ok basit. Yol boyunca b?t?n a?a?lara, sokak lambalar?na kalpli balonlar as?n. Ayr?ca balonlar?n ?st?ne sadece ikiniz i?in anlam? olan bir?eyler yaz?n. Etki m?kemmel olacak.

Telesekreter
Biraz cesaretli olun! Sevdi?iniz kad?n?n hangi par?ay? sevdi?ini biliyorsan?z, telesekreterine bu par?ay? kaydedin. Tabii birka? tatl? s?z s?ylemeyi de unutmay?n.

Haftasonu gezileri
Maddi a??dan durumunuzda bir sorun yoksa, sevdi?iniz insanla birlikte haftasonu gezilerine kat?l?n. De?i?ik mekanlar sizin yak?nla?man?z? sa?layacakt?r. Ayr?ca b?ylece birbirinize ne kadar uydu?unuzu da anlayabilirsiniz.

Ara
YARGIÇ
hehe bunlara inanan bi kadın sonra başka nelere gider ve ne için gider buda tartışılır elbet paylaşım için saol eline sağlık ama ben bunlara kanan bi kadınla yapamam yazık yani
Ara
isyanbitmez
neden insanları kategorize etmeyi seviyoruz.bir kadında ilk aradığım zekadır.hem sanki bu araştırma sonucu yazılmış gibi duruyor.ama araştırma bu ülkede yapılmamış sanırım.kaç aile çocuğuna masal okuyor.en az okuyon toplumlardan biri olduğumuzu unutmayalım.ben beni beğenen böyle beğensin diyenlerdenim.eğer kendim olmayacaksam.Onun kalbini ben mi kazanmış olacağım yoksa bu araştırmaları yapanlar mı?
gurbetci
bende bir kiz olarak diyorumki cok dogru arkadasim sagol emegine saglik ama bencede bir kadi ve bir erkekte ilk önce zeka önemlidir diyorum bende isyanbitmrez arkadasim zaten cok güzel aciklamis aslinda...masal falan cocukmu ? tabiki bazi jestler kadinlarin hosuna gider ama oda akillica yapilan jestler olmali. masal falan bos seyler....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:52 PM