:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimse ALamasın Seni Benden..
EndLess
Kalemim güclü diildir belki,belki beceremem süslü cümleler kurmayı ama yinede sevebilirim!!!
Sevdiğimi dilede getiremeyebilirim ama yinede sevebilirim!!Hiç büyük aşkım olmadı benim,olamadı belkide…Ya kimse mecnun olmayı beceremedi,yada ben leyla olmayı kaldıramadım içimde…Ama yinede çok sevdim kendimce…
Hep hayallerim oldu senin üstüne…Hep gelmeni istedim..Bana sonsuz aşkı öğretecek,beni tekrar sevmeye itecek,Leyla ile Mecnunun varlığını bana kanıtlayacak insanı bekledim hep…
BEN YALNIZCA SENİ BEKLEDİM…
Hep umdum,ummaktan hiç yorulmadım…Hayali bir sevgili yarattım yüreğimde ve hayal ettiğime inandım hep…
Bir gün gelecektin…Bir öyle bir gelecektin ki,hiç gitmemecesine…Ben hep bunu düşündüm işte…Oralarda biryerlerde olabilme ihtimalin için bile hayatımı değiştirebilirdim…
SEVGİLİ HAYALİ SEVGİLİM!!Adınla başlattığım günümü,adınla doldururdum,yine gece olurdu yeniden adınla…Uyumak istemezdim…Olurda gelmezsin rüyama diye…Olurda ben uyurken gelirde hissedemem diye..Ama inatla olurdu gece işte…İnatla savaşır ve kaybederdim her seferinde…
Adınla uykuya dalardım,tilki uykusuna…Ama tek bir dileğim olurdu ikimiz adına…
Bir gün gercekten gelirsen bana ama gerçekten gelirsen…Kimse alamasın seni benden…
Camdan kabuğumuz olsun mesela,herkes görsün bizi ama hiç dokunamasın..
Ara
Qetesh
yüreğine sağlık serseri....
Ara
EndLess
sagol adem begedıgıne sevındım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 464 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  Benden Hoslanıyormusun ? ZeNiTH 20 719 04-14-2022, Saat: 10:53 PM