:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BeLkİ...!
*fahriye*
Sanki bile bile başlamıştık her şeye.. daha en başından biliyorduk sonumuzu. Hatta elimizde yitik bir rüya ve çökmüş bir ruh ama sağlam duran bir bedenden başka bir şey kalmayacağını bile biliyorduk!.. Ama hangimiz “dur” diyebildik ki? Hangimiz geri çekilebildik.. o an yaşadığımız o eşsiz şey öyle güzeldi ki.. sonunu düşünmek istemedik.. sadece yaşamak istedik.. sadece yaşamak. Ve yaşadık da o sevgiyi en güzel şekilde.. bazen sadece kendi içimizde bazense birlikte.. Paylaşarak büyüttük o şeyi içimizde.. sevgimizle su verdik ve şefkatimizle filizlendi dalları.. artık sadece toprak yoktu önümüzde.. bizim büyüttüğümüz ve onunla büyüdüğümüz bir ağaç.. çok garipti ama onu biz büyütüyorduk sevgimizle.. ve onun büyüdüğünü gördükçe biz de büyüyorduk.. Galiba bunun için o şeyin yıkılmasını istemedik.. Aramızda ki o düzen bozulunca biz büyümeyi unutacaktık galiba.. çoğalmayı.. sevmeyi.. sadece acı hissedecektik belki de.. Evet bunların hepsini biliyorduk ama yinede devam ettik “büyütmeye” o şekilde büyüyüp beraber ölebilmeyi hayal ettik belki de.. ama bak söylediğim gibi “hayal” di sadece.. şimdi başından beri bildiğimiz ve beklediğimiz şey oldu.. Yitik bir rüya ve sağlam bir bedenin arkasına sağlanan çökmüş bir ruh var elimizde…
Ara
GCLRNFNS
çok güsellldiii fahriyeeeeee emginee yüreğinee saglıkkkkk

tşk lerrrrrrrSmile

Bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda elin elimde sarılmak istemedim yağmurlara. Yokluğunu yüklenip sırtıma, şeffaflığında hissedebilmek istedim seni umarsızca.Kolaydı ıslanmak sırılsıklam saçakların altında, zor olanı istedim; yağmurla değil, varlığının kattığı yoklukla yıkanmak...Başardım canözüm, az önce okşarken saçımın her bir telini bir sağanak, özleminle sırılsıklamdım sensizliği her bir hücremde anlayarak...
Ara
*fahriye*
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güsellldiii fahriyeeeeee emginee yüreğinee saglıkkkkk

tşk lerrrrrrrSmile

Bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda elin elimde sarılmak istemedim yağmurlara. Yokluğunu yüklenip sırtıma, şeffaflığında hissedebilmek istedim seni umarsızca.Kolaydı ıslanmak sırılsıklam saçakların altında, zor olanı istedim; yağmurla değil, varlığının kattığı yoklukla yıkanmak...Başardım canözüm, az önce okşarken saçımın her bir telini bir sağanak, özleminle sırılsıklamdım sensizliği her bir hücremde anlayarak...

sanada teskkurler cnm çok güzel cvp wermıssın...içinden geleni yaz dedin bnde yazdım bıraz zor oldu amaBig Grin
Ara
blue_belial
Yuregıne saglık...

Sevdâya sitem etme!
ne seni soğuk gri bulutların ortasında .iç bıraktı! ne de cami avclusunda sahipsiz.
aşk'ı sakız gibi çiğneyip çiğneyip kaldırım aralarına tüküren gaf cı sevgilin terkettiyse seni!
haline ağla! bir de harcadığın günlerine!
anlık heveslere aşkı giydiren kadar. satanda cuçludur ey Peri!
gözleri kızıllaşmış avcılara teslim etmeseydin kalbini!
ne elinden şekeri alınmış çocuklar gibi ağlardın!
ne de bir gece vakti karanlık boğdu diye intîbanı sızlardın!
Sevdâya sitem etme...
*fahriye*
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yuregıne saglık...

Sevdâya sitem etme!
ne seni soğuk gri bulutların ortasında .iç bıraktı! ne de cami avclusunda sahipsiz.
aşk'ı sakız gibi çiğneyip çiğneyip kaldırım aralarına tüküren gaf cı sevgilin terkettiyse seni!
haline ağla! bir de harcadığın günlerine!
anlık heveslere aşkı giydiren kadar. satanda cuçludur ey Peri!
gözleri kızıllaşmış avcılara teslim etmeseydin kalbini!
ne elinden şekeri alınmış çocuklar gibi ağlardın!
ne de bir gece vakti karanlık boğdu diye intîbanı sızlardın!
Sevdâya sitem etme...

cnm yorum için teskkrlerr begenmenız beni mutlu ettiSmile
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]siz iki amca oğlu şair olmalıymışsınızTongue
hepinizin yüreğine sağlık....
çok güsel olmuş...
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kiyilir Belki Aşklara,ama Aşiklara Asla!!! ÇiLeK 1 360 04-09-2022, Saat: 10:08 AM
Son Yorum: wildfang
  Belki de...NeYSe eRCi 3 301 04-08-2022, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: wildfang
  BeLki bi güN özLErsiNn eRCi 2 455 10-10-2011, Saat: 08:51 PM
Son Yorum: eRCi
  Belki Yine Gelirim ZencefiL 2 439 06-16-2011, Saat: 03:28 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Belki de history 1 414 02-10-2011, Saat: 10:44 AM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:30 AM