:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayrilik Rolü Ikimizi Vurdu...
ÇiLeK
couple3mvcb3.gif

Belkide ikimizde istememiştik bu ayrılıgı ama ayrıldık işte...sen beni hiç bizaman seni sevdigim kadar sevmedin bu sana yazdıgım belkide son satırlarım ne söz kaldı,nede yazacak bişey bu sevdadannn

İkimizide yok etmeyi başardılar bu sevdayı bu ayrılıgı isteyenler şimdi zaferlerini kutluyorlarr bizse....ayrılıgın acısını en kötü haliyle yaşıyoruz...
Seninle yaşamayı,gülmeyi,sevginin en güzel hali ve en önemlisi bana bi insana nasıl saygı duyması gereltigini ögrettin...enönemliside buydu sevgimiz yenik düştüü belki ama saygımız sonsuzlukta ve hiç yenik düşmicek..

Kimbilir belki yine benimle olur ve bana yine bişeyler ögretirsin saygımız sonsuzlukta oldugu sürece eminim ki bigün yine biyerlerde karşılaşıcaz..

Ayrılık içimi her geçen dakika biraz daha yakıyo,yüregim bu ayrıga ne kadar dayanabilir bilmiyorumm tek bildigimm ayrılmak istemeden ayrıldgımızz güçümüz yetmedi bitanemm..

Seninle dogmuştum yine seninle ölüyorummm sanma sensiz yaşayabilecegimi bu sevdada seninle dogmak varsa seninle ölmekde olucakk..

HATIRLIYORUMDA...

İkimizde ayrılıgı hiç sevmezdik bizim ayrılık hiç olmıyacaktıı ,ama şimdi hayat bize en büyük rolünü oynuyoo AYRILIK rolünü hayat sırtlanmışş ve bize gelmiş bitanemm..

Ayrılıgı sevmeyen iki yürek şimdii ayrılık rolünün içindee...peki neden sen yaşıyodun bende yaşıyodum vardık ikimizde bizi ölüm ayırıdı ancak ama nolduu hiç anlayamıcaz dimi bunu...

Nedennn ...nedennnn ismedigimiz halde ayrılıklardan nefret etigimiz ahlde kim sürükledi bu ayrılaga biz nasıl sürekdik bilmiyorum?

hani demiştin ya:ayrıllıkları sevmiyenleri ayrılık en derinden vururmuşş..
haklısınn bizde ayrılık vurgunun aayrılık rolünün en kötüsünü yaşıyorum şimdi...
"AYRILIK ROLÜ BU KEZ İKİMİZİ VURDU SONSUZUMM..."

jlacfqla2wevm16min4.jpg

(arkadaşlar şimdi yazdım bu yazıyı kötü olmuş olabilir ksr bakmayın)

ÇİLEKDEN SEVGİLERLE....Smile
Ara
GCLRNFNS
yok çilekkkk çok güseldiii emegineee saglıkkkkSmile

Sadece hoşça kal deyip gittim diye; yüreğin hala küskün biliyorum...Elveda çok büyük bir kelime. Sığmadı dudaklarımın sınırları içine.
Sözlüğümden haberdar olacak kadar çok kalmadın sevgili , yüreğimde. Benim “hoşça kal” ım yazılmış yanlışlıkla elveda kelimesinin yerine...Kim bilir belki de bir hoşça kal en çok bu aşktaki kadar yakışır elveda hanesine...Bazen sözcükler biz farkına bile varmadan, kayıp gider dilimizden; bizim bile yerleştirmekte güçlük çekebileceğimiz en uygun yere
Ara
ÇiLeK
Sagolll acele bi yazı ancak bu kadar olur..yazın içinde çook sagol...
Ara
qisemm
"Sadece hoşça kal deyip gittim diye; yüreğin hala küskün biliyorum...Elveda çok büyük bir kelime. Sığmadı dudaklarımın sınırları içine.
Sözlüğümden haberdar olacak kadar çok kalmadın sevgili , yüreğimde. Benim “hoşça kal” ım yazılmış yanlışlıkla elveda kelimesinin yerine...Kim bilir belki de bir hoşça kal en çok bu aşktaki kadar yakışır elveda hanesine...Bazen sözcükler biz farkına bile varmadan, kayıp gider dilimizden; bizim bile yerleştirmekte güçlük çekebileceğimiz en uygun yere"

hep$i çok qüzeLdi...teşekkrler....
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]gayet güsel....
yüreğine sağlık...
[/COLOR]
Ara
volki
SadSadSad................
Ara
uslanmaz_genc
emegine saglık, guzel olmus...
uslanmaz_genc
eveeeeeeeetttttt hemde cok guseLLL :S Smile
history
İkimizide yok etmeyi başardılar bu sevdayı bu ayrılıgı isteyenler şimdi zaferlerini kutluyorlarr bizse....ayrılıgın acısını en kötü haliyle yaşıyoruz...

Çevre etkisiz, ölümsüz aşklara, gönlüne sağlık, süper....
:'(
Ara
eRCi
Seven insan gitmezdi dimi? Bırakmazdı sevdiğini... İnsan bazen olması gerekenler için yaşıyor be...Bazen sevmek dahi yetmiyor...

Yüreğine ve emeğine sağlık Hilal....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Ayrılık** MasaL_perisi 11 840 04-14-2022, Saat: 10:29 AM
Son Yorum: wildfang
  **Lekesiz Olmalı Ayrılık** MasaL_perisi 4 547 04-13-2022, Saat: 07:44 AM
  ayrılık da bitmeli immotal_baby 2 300 04-12-2022, Saat: 02:19 PM
  AyRiLiK GuRuR DuYMaLi SeNinLe :::.. €BeRimSin 1 480 04-09-2022, Saat: 08:01 PM
  S€vm€K... AyRıLıK D€m€Kmiş M€Äž€R.... €BeRimSin 3 314 04-09-2022, Saat: 12:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:40 AM